lt pl
Meniu
 
 
 
 
Naujienos
2021-05-28
Dėmesio tėvams, auginantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus!
2021-04-09
Informacija tėvams, auginantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus
2021-03-02
Informacija tėvams, auginantiems priešmokyklinio amžiaus vaikus
2020-12-16
Informacija bendruomenei
2020-11-06
Dėmesio grupių tėvams!
 
Daugiau
 
Paieška
 
 
Kalendorius
2021 - Rugpjūtis 05
2627282930310130
0203040506070831
0910111213141532
1617181920212233
2324252627282934
3031010203040535
PrATKPnŠS
Mokyklos bendruomenė » Mokytojai


Pedagogai

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo:
Česlava Kardis - mokytoja metodininkė, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą;
Renata Starenkienė -  mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą;
Lilija Kratkovska - vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą;
Beata Tylinga -  mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Nijolė Skarulskaja - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Veslava Mažeikienė - mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą;
Rita Miliukienė - mokytojas, dirbantis pagal meninio ugdymo programą;
Ivona Buinovskaja - mokytoja, dirbanti pagal meninio ugdymo programą.

Pradinio ugdymo:

Renata Romeiko - pradinių klasių vyresn. mokytoja;
Ana Miliuškevič - pradinių klasių mokytoja metodininkė;
Renata Tomaševič - pradinių klasių vyresn. mokytoja;
Božena Kasparienė - pradinių klasių vyresn. mokytoja;
Božena Kilnienė - lietuvių kalbos vyresn. mokytoja.

Pagrindinio ugdymo:
Kristina Stankevičienė - lenkų kalbos vyresn. mokytoja;
Vita Burzdžiuvienė - lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
Justina Dainovska - anglų kalbos vyresn. mokytoja;
Pavel Samuchovas - geografijos, gamtos ir žmogus mokytojas;
Liusia Lapševič - istorijos mokytoja metodininkė;
Zbignev Sinkevič - kūno kultūros mokytojas metodininkas., biologijos vyresn. mokytojas;
Ivona Buinovskaja - muzikos vyresn. mokytoja;
Danuta Gulbinovič - chemijos vyresn. mokytoja;
Irena Žygis - dailės mokytoja metodininkė;
Leokadija Malevska - fizikos mokytoja metodininkė;
Katažina Oleškevič - technologijų vyresn. mokytoja;
Beata Zubricka - matematikos, informacinių technologijų mokytoja;
Liudmila Tichutina - tikybos mokytoja.

Atgal