lt pl
Meniu
 
 
 
 
Naujienos
2022-01-21
Informacija tėvams, auginantiems priešmokyklinio amžiaus vaikus
2021-10-28
Informacija apie mokyklos direktoriaus pareigoms užimti komisijos sudėtį
2021-08-11
Skelbiamas konkursas Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms užimti
2021-05-28
Dėmesio tėvams, auginantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus!
2021-04-09
Informacija tėvams, auginantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus
 
Daugiau
 
Paieška
 
 
Kalendorius
2023 - Birželis 08
2930310102030422
0506070809101123
1213141516171824
1920212223242525
2627282930010226
PrATKPnŠS
Archyvas » Mokyklos langas » 2016-2017 m. m. » Spalis

Spalio 7 d. Mokinių taryba ir 10 kl. mokiniai organizavo mokykloje Mokytojų dienos šventę. Mokytojams buvo organizuotos pamokos, kurias vedė 10 kl. mokiniai.
Po pamokų įvyko šventinis koncertas Mokytojų dienos proga, kuriuo metu netruko šiltų žodžių ir sveikinimų mokytojams bei įteikė gėles ir atminimo dovanas.

  

  

  

  

  

Spalio 13 d. mūsų mokyklos bibliotekoje vyko edukacinė pamoka ,,Knyga mano draugas“ bei pilietinė iniciatyva ,,Tvarkome, gydome senas knygas“, skirta bibliotekų metams paminėti. Joje dalyvavo 3 kl. mokiniai bei auklėtoja Renata Romeiko. Pamokoje išsiaiškinome, kad knygutes reikia gerbti, saugoti, t.y. jų neplėšyti, nepripiešti, nelankstyti, nemėtyti. Suniokotos knygutės pasidaro liūdnos, jų niekas nebenori ne tik imti į rankas, bet ir liesti, todėl reikia knygeles ,,gydyti“. Tai gi trečiokams teko nemažai suklijuoti ir sutvarkyti labiausiai skaitomų knygelių. Džiugina atlikti darbai ir prasmingai praleistas laikas. Organizavo bibliotekininkė Gražina Jackevičienė.

  

  

  

  

Spalio 13 dieną istorijos mokytoja Lusia Lapševič su 9-10 kl. mokiniais aplankė mokyklos globėjo Mariano Zdziechovskio kapą Antakalnio kapinėse Vilniuje. Mokiniai padėjo vainikus, uždegė žvakes.

  

Spalio 13 d. 9-10 kl. mokiniai kartu su auklėtoja Liusia Lapševič aplankė generolo Jono Žemaičio Karo akademiją Vilniuje, kur vyko atvirų durų diena. Supažindino su galimybėmis studijuoti įstaigoje, lauke vyko įvairių kariuomenės dalinių ir ginkluotės pristatymai, pasirodymai: „Šiaulių sąjungos“ ir „Geležinio vilko“, roko grupės „Vytis“ koncertas, Karinio orkestro pasirodymas ir labiausiai visiems patiko – kareiviška košė.

  

  

Spalio 3-14 dienomis mūsų mokykla dalyvavo Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro inicijuojamoje akcijoje „Apibėk mokyklą“. Akcijos tikslas – nepriklausomai nuo vaikų asmeninių ar fizinių galimybių paskatinti visus vaikus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą. Pradinių klasių mokiniai kartu su savo auklėtojomis, pertraukos metu išeidavo į lauką ir sparčiu žingsniu apeidavo apie mokyklą, o likusį pertraukos laiką bėgdavo mokyklos stadione. Akciją mokykloje organizavo socialinė pedagogė Agata Jačnik.

  

Spalio 18 d. kraštotyros būrelio „Bočiai“ dalyviai kartu su istorijos mokytoja metodininke L. Lapševič paruošė pamoką 3 klasės mokiniams apie mokyklos globėją Marianą Zdziechovskį. Pamoką vedė 7 kl. mokinė Beata Stankevič, o Joana Sinkevič bei Evelina Lipnevič pakvietė trečiokus į mokyklinį muziejų, kur supažindino su Mariano Zdziechovskio biografija. Paulina Daniševka, 7 kl. mokinė organizavo 3 kl. draugams įvairius žaidimus. Pamoka mokiniams labai patiko, visi buvo pavaišinti saldumynais.

  

  

Spalio 20 d. 1-6 kl. mokiniai kartu su auklėtojomis vyko į edukacinę išvyką į Dubingių žirgyną. Vaikai aplankė mini zoologijos sodą, kur matė auginamus elnius, danielius ir muflonus, gražuoles alpakas, ponius, mini arkliukus, mini ožkytes bei avis, greitakojus stručius, išdidžiai vaikštinėjančius povus, ežero saloje laisvai bėgiojančius triušius ir įvairių veislių vištas bei jame plaukiojančias muskusines antis ir juodąsias gulbes. Žirgų alėjoje mokiniai grožėjosi fryzais, paintais, holšteinais bei jojamųjų veislių žirgais.

  

  

  

  

  

Spalio 26 dieną mokyklos bendruomenė prisijungė prie akcijos „Šviesa Rasų kapinėms“, kurios metu buvo renkamos aukos Rasų kapinių paminklų renovacijai.

  

  

Spalio 28 d. 6-10 kl. mokiniai su auklėtojais tvarkė pamirštus, apleistus kapus Sudervės kapinėse.
Direktorė Teresa Mlynska su mokyklos bendruomene aplankė buvusių direktorių kapus, padėjo vainikus ir uždegė žvakes.

  

  

  

Spalio 30 d. socialinė pedagogė Agata Jačnik su mokiniais tęsė akciją prie Sudervės Šv. Trejybės bažnyčios. Visos akcijos metu surinktos lėšos buvo perduotos Visuomeninei Rasų kapinių draugijai.

  

  

Atgal