lt pl
Meniu
 
 
 
 
Naujienos
2022-01-21
Informacija tėvams, auginantiems priešmokyklinio amžiaus vaikus
2021-10-28
Informacija apie mokyklos direktoriaus pareigoms užimti komisijos sudėtį
2021-08-11
Skelbiamas konkursas Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms užimti
2021-05-28
Dėmesio tėvams, auginantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus!
2021-04-09
Informacija tėvams, auginantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus
 
Daugiau
 
Paieška
 
 
Kalendorius
2024 - Balandis 24
0102030405060714
0809101112131415
1516171819202116
2223242526272817
2930010203040518
PrATKPnŠS
Archyvas » Mokyklos langas » 2016-2017 m. m. » Birželis

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga birželio 1-ąją lietuvių kalbos mokytoja Vita Burzdžiuvienė pakvietė grupę 8-9 klasės mokinių į edukacinę išvyką: į Iliuzijų muziejų ir renginį prie Švietimo ir mokslo ministerijos.
Mokiniai susipažino su informavimo ir kūrybos centro veikla, gaminosi lėktuvėlius, autobuse-laboratorijoje stebėjosi sudėtingais įrenginiais ir jų galimybėmis, žaidė su didžiuliais muilo burbulais. Vėliau mokinių laukė turininga ekskursija po švietimo ir mokslo ministerijos rūmus, čia klausėsi įdomių istorijų nuo pat XVII amžiaus, pabuvojo įdomiausioje apvalioje salėje, klaidžiojo po senovinius I aukšto koridorius.
Džiugu, kad šią dieną vaikai pasijuto dėmesio centre.

  

  

  

Šių metų birželio 1 - 7 d. mokykloje, jau kelintus metus iš eilės, veikė dieninė stovykla ,,Spindulėlis" pradinių klasių mokiniams.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Renata Mozarska pravedė prevencinę paskaitą. Jos metu vaikai buvo supažindinti su pagrindinėmis saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens telkinių taisyklėmis, galimais pavojais jūroje, ežere, upėje ir baseine, ką turi sugebėti gerai plaukiantis žmogus. Mokykloje stovyklautojai buvo užimti įvairia veikla: piešė, dainavo, žaidė įvairius žaidimus, dalyvavo relaksaciniuose užsiėmimuose.
Kartu su mokyklos logopede Alina Vysocka mokėsi taisyklingo kvėpavimo. Taip pat netrūko įvairių edukacinių užsiėmimų. Dalyvavo keramikos užsiėmimuose Rastinėnų NDKC, skulptūros studijoje – galerijoje Kernavėje, bei Sudervės bibliotekoje. Vaikai turėjo galimybę labiau pažinti savo vietovę. Susitikimo su Sudervės parapijos klebonu metu stovyklautojai pagilino žinias apie Šv. Trejybės bažnyčią bei turėjo galimybę pasigrožėti bažnyčia iš viršaus.
Daug įspūdžių paliko edukacinis užsiėmimas su Neries regioninio parko atstovu, kuris įdomiai, informatyviai pateikė daug informacijos apie unikalų Lietuvos kampelį. Taip pat pravedė ekskursiją „Lietuvos sengirė - Dūkštų ąžuolynas“. Vaikai turėjo galimybę aplankyti pirmąją Lietuvos sostinę – Kernavę. Aplankė muziejų bei dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Viru viru koše“. Susipažino su archeologinių tyrimų rezultatų pagrindu atkurta akmens amžiaus stovyklaviete, darbo įrankiais, gyvenimo būdu. Visa savaitė buvo labai aktyvi ir sprendžiant iš vaikų pasisakymų, bei meninių darbų, užsiėmimai stovyklos metu pateisino vaikų lūkesčius.
Stovyklos veiklą organizavo ir mokiniais rūpinosi pradinių klasių mokytojos: A. Miliuškevič, R. Romeiko, R. Danovska, R. Tomaševič, J. Pavilovič, socialinė pedagogė Agata Jačnik ir lietuvių kalbos mokytoja B. Kilnienė.

   

  

  

  

  

  

  

  

  

Šių metų birželio 9-17 dienomis mokyklos mokiniai svečiavosi partnerinėje Grabovco miesto H. Sinkevičiaus mokykloje. Išvykos metu vaikai aplankė taip pat Lenkijos sostinę Varšuvą. Visi grįžo kupini gerų emocijų, prisiminimų ir įspūdžių.

   

  

  

  

  

  

  

  

  

Atgal