Eil. Nr.
|
Konkurso, olimpiados pavadinimas
|
Dalyvis
|
Vadovas
|
Užimta vieta, apdovanojimai
|
1.
|
Metodinio centro meninio skaitymo konkursas ,,Kresy-2018“.
|
S. Lozovski, 1 kl.
M. Baniukevič, 2 kl.
O. Starenko, 3 kl.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
E. Liutkevič, 5 kl.
P. Gotovecki, 6 kl.
J. Sinkevič, 9 kl.
P. Daniševska, 8 kl.
V. Dudoit, 10 kl.
|
R. Danovska
B. Kasparienė
A. Miliuškevič
K.Stankevičienė
R. Danovska
|
Dalyvio diplomas
Dalyvio diplomas
Dalyvio diplomas
I vieta
III vieta
II vieta
I vieta
II vieta
I vieta
|
2.
|
Metodinio centro konkursas pradinukams ,,Madų šou”.
|
2-3 klasės mokiniai
|
B. Kasparienė
A. Miliuškevič
|
Dalyvio diplomai mokiniams,
vietos nebuvo numatytos
|
3.
|
Rajono meninio skaitymo konkursas ,,Kresy- 2018“.
|
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
E. Liutkevič, 5 kl.
P. Gotovecki, 6 kl.
J. Sinkevič, 9 kl.
P. Daniševska, 8 kl.
V. Dudoit, 10 kl.
|
K.Stankevičienė
R.Danovska
|
Dalyvio diplomai, knygos
|
4.
|
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Mistrz ortografii“.
|
Z. Mozarska, 10 kl.
|
K.Stankevičienė
|
Dalyvavimas
|
5.
|
Dalyvavimas akcijoje ,,Rasų paminklams“.
|
Mokyklos bendruomenė
|
K.Stankevičienė
Mokinių taryba
|
Padėka mokyklai
|
6.
|
Dalyvavimas metodinio centro dailės konkurse ,,Kocham Cię, Polsko“.
|
K. Mažeikaitė
Drugelių grupė
|
V. Mažeikienė
|
II vieta
diplomas
|
7.
|
Dalyvavimas rajoniniame renginyje, skirtame Lenkijos nepriklausomybės 100 –čiui.
|
B. Stankevič, 9 kl.
S. Mozarska, 10 kl.
|
L. Lapševič
|
Dovanėlės
Vietos nebuvo numatytos
|
8.
|
Metodinio centro lenkų kalbos atviras užsiėmimas ,,Historyczne przybliżenie postaci Józefa Piłsudskiego“.
|
Sudervės, Zujūnų, Čekoniškių mokyklų mokiniai
|
K. Stankevičienė,
R. Danovska
|
Vietos nebuvo numatytos.
Mokiniai gavo diplomus ir saldumynų
|
9.
|
Rajoninis lenkų kalbos konkursas ,,Ką aš žinau apie Lenkijos nepriklausomybę?“
|
B. Stankevič, 9 kl.
S. Mozarska, 10 kl.
|
K. Stankevičienė
|
I vieta
Pateko į 10-uką
|
10.
|
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Geriausias iš lietuvių kalbos“.
|
S. Mozarska, 10 kl.
|
V. Burzdžiuvienė
|
Dalyvavimas
|
11.
|
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Mistrz ortografii“.
|
S. Mozarska, 10 kl.
|
K. Stankevičienė
|
Dalyvavimas,
Išvyka į LR Gdansko miestą
|
12.
|
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Geriausia mokykla, geriausias mokytojas“.
|
Mokyklos bendruomenė
s. Liudmila Tichutina
|
T. Mlynska
|
Diplomas
Dovanos
|
13.
|
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ konkursas ,,Bajeczki z przedszkolnej półeczki“.
|
Grupė ,,Bitutės“.
|
Č. Kardis,
B. Tylinga
|
Dovanos
Diplomas
|
14.
|
Vilnijos krašto religinės poezijos konkursas, skirtas Šv. Popiežiui Jonui Pauliui atminti.
|
D. Gotovecki, 4 kl.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
P. Daniševska, 9 kl.
|
s. Ernesta
|
Dalyvavimas
III vieta
Pagyrimas
|
15.
|
Dalyvavimas metodinio centro adventiniame renginyje ,,Žvakių šviesoje“.
|
Grupės ,,Drugeliai“ ugdytiniai
|
B. Tylinga
|
Dovanos
diplomas
|
16.
|
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų ir mergaičių tinklinio 6x6 varžybos.
|
E. Lipnevič, 9 kl.
A. Ščerbo, 10 kl.
S. Mozarska, 10 kl.
I. Jusel, 9 kl.
A. Lipnevič, 6 kl.
D. Kišmachov, 7 kl.
K. Dailčik, 7 kl.
V. Ragucki, 7 kl.
D. Mažul, 7 kl.
B. Jasinski, 10 kl.
E. Pečiulis, 10 kl.
|
Z. Sinkevič
|
I vieta
|
17.
|
Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklų paroda-konkursas ,,Pats gaminu prakartėlę“.
|
2 kl. mokiniai
|
B. Kasparienė
|
Mokinių komanda tapo laureatais
Diplomai
Dovanos
|
18.
|
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato filmukų konkursas ,,Ne tapk prekybos žmonėmis ir smurto auka“.
|
A. Ščerbo, 10 kl.
Z. Mozarska, 10 kl.
B. Stankevič, 9 kl.
P. Daniševska, 9 kl.
|
A. Jačnik
|
Padėkos raštas
|
19.
|
Dalyvavimas atvirukų parodoje-konkurse ,,Įžiebk švieselę širdyje“.
|
2 kl. mokiniai
|
B. Kasparienė
|
Dalyvio diplomai
|
20.
|
Dalyvavimas pilietinėje akcijoje ,,Atmintis gyva, nes liudija“.
|
Visa mokyklos bendruomenė
|
Klasių vadovai
|
Padėka mokyklai
|
21.
|
Vilniaus visuomenės sveikatos biuro konkursas ,,Graži šypsena“.
|
60 priešmokyklinio ir pradinio ugdymo vaikų.
|
R. Mozarska
|
Dovanėlės mokiniams
|
22.
|
Rajono chemijos olimpiada.
|
P. Daniševska 9 kl.
|
D. Gulbinovič
|
Dalyvavimas
|
23.
|
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų stalo teniso varžybos.
|
D. Kišmachov, 7 kl.
B. Jasinski, 10 kl.
E. Pečiulis, 10 kl.
|
Z. Sinkevič
|
II vieta
|
24.
|
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių stalo teniso varžybos.
|
K. Matulevičiūtė, 8 kl.
E. Lipnevič, 9 kl.
A. Ščerbo, 10 kl.
|
Z. Sinkevič
|
I vieta
|
25.
|
Rajono matematikos olimpiada.
|
E. Macenkevič, 9 kl.
|
B. Zubricka
|
Dalyvavimas
|
26.
|
Rajono biologijos olimpiada.
|
I. Jusel, 9 kl.
|
Z. Sinkevič
|
Dalyvavimas
|
27.
|
Konkurso ,,Laiškas pasieniečiui“ apibendrinimas.
|
10 mokinių 6-8 kl.
K. T. Subatovič, 7 kl.
K. Tankevič, 6 kl.
|
V.Burzdžiuvienė
|
Dalyvio diplomai
III vieta
VI vieta
|
28.
|
Dalyvavimas Tarptautiniame kalėdinių giesmių festivalyje.
|
V. Dudoit, 10 kl.
|
I. Buinovska
|
Dalyvavimas
|
29.
|
Rajono lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų mokiniams.
|
S. Mozarska, 10 kl.
I. Jusel, 9 kl.
|
V. Burzdžiuvienė
|
I vieta
II vieta
|
30.
|
Rajono lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas.
|
D. Kišmachov, 6 kl.
|
V. Burzdžiuvienė
|
Dalyvavimas
|
31.
|
Rajono pagrindinių mokyklų šachmatų varžybos.
|
K. T. Subatovič, 7 kl.
E. Lipnevič, 9 kl.
A. Lipnevič, 6 kl.
|
Z. Sinkevič
|
I vieta
|
32.
|
Dalyvavimas ,,Olympis 2018 – Rudens sesijoje“.
|
A. Ščerbo, 10 kl.
V. Dudoit, 10 kl.
|
V. Burzdžiuvienė
|
Diplomai, tušinukai
|
33.
|
Dalyvavimas tarptautiniame renginyje ,,Kalėdinė garsų mozaika“.
|
Grupės ,,Bitutės“ ugdytiniai
|
B. Tylinga
I. Buinovska
|
Padėka mokyklai
|
34.
|
Rajono olimpiada 5-8kl. mokiniams ,,Mažoji matematika 2019“.
|
J. Mažeika, 5 kl.
K. Masalskis, 5 kl.
P. Gotovecki, 6 kl.
A. Lipnevič, 6 kl.
A. M. Gotovecka, 7 kl.
|
B. Zubricka
|
V vieta iš 83 mok.
VI v. iš 83 mok.
17 v. iš 64 mok.
18 v. iš 64 mok.
VI v. iš 67 mok.
|
35.
|
Rajono istorijos olimpiada.
|
Z. Mozarska, 10 kl.
|
L. Lapševič
|
Dalyvavimas
|
36.
|
Rajono pagrindinių mokyklų 4 ir žemesnių klasių sporto varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.
|
3-4 klasių mokinių komanda
|
Z. Sinkevič
R. Tomaševič
|
I vieta
|
37.
|
Rajono pradinių klasių ortografijos konkursas ,,Rašau be klaidų.“
|
E. Kozlovas, 4 kl.
|
R. Tomaševič
|
Laureatas
|
38.
|
Dalyvavimas Vilnijos krašto rašinio konkurse ,,Laiškas Lietuvai“.
|
E. Šidlovska, 4 kl.
K. Michalkevič, 3 kl.
K. Judžentytė, 3 kl.
O. Starenko, 3 kl.
D. Gotovecki, 4 kl.
|
B. Kilnienė
|
III vieta
III vieta
Padėka
Padėka
Padėka
|
39.
|
Dalyvavimas Maišiagalos krašto ikimokyklinio ugdymo įstaigų renginyje ,,Tau, Lietuva“.
|
D. Michalkevič
E. Labovič
K. Pavlovskaja
K. Vežbicka
O. Lozovski
|
Č. Kardis
R. Starenkienė
I.Buinovska
|
Padėka
|
40.
|
Dalyvavimas rajoniniame renginyje, skirtame paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.
|
P. Gotovecki, 6 kl.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
K. Masalskis, 5 kl.
|
L. Lapševič
|
|
41.
|
Rajono dailės olimpiada.
|
I. Jusel, 9 kl.
|
J. Darasevič
|
Dalyvavimas
|
42.
|
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių komandų Badmintono varžybos.
|
E. Lipnevič, 9 kl.
B. Stankevič, 9 kl.
A. Ščerbo, 10 kl.
|
Z. Sinkevič
|
II vieta
|
43.
|
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų komandų Badmintono varžybos.
|
D. Kišmachov, 7 kl.
K. Danilčik, 7 kl.
B. Jasinski, 10 kl.
|
Z. Sinkevič
|
I vieta
|
44.
|
Rajono anglų kalbos konkursas 9-10 kl. mokiniams.
|
I. Jusel. 9 kl.
S. Mozarska, 10 kl.
|
J. Dainovska
|
Dalyvavimas
|
45.
|
Vilnijos krašto diktanto konkursas ,,Mały mistrz ortografii“.
|
E. Kozlovas, 4 kl.
L. Remleinaitė 4 kl.
|
R. Tomaševič
|
Dalyvavimas
|
46.
|
Rajono pagrindinių mokyklų šaškių varžybos.
|
A. Lipnevič, 6 kl.
D. Kišmachov, 7 kl.
E. Lipnevič, 9 kl.
|
Z. Sinkevič
|
II vieta
|
47.
|
Metodinio centro pradinių klasių meninio skaitymo konkursas ,,Poezijos šventė 2019“.
|
E. Labovič, priešm.ugd.
M. Baniukevič, 2 kl.
E. Šidlovska, 4 kl.
|
Č. Kardis
B. Kasparienė
R. Tomaševič
|
Pagyrimas
Padėka
I vieta
|
48.
|
Metodinio centro Anglų kalbos konkursas 3-4 kl. ,,Spelling Bee“.
|
K. Judžentytė, 3 kl.
K. Michalkevič, 3 kl.
E. Kozlovas, 4 kl.
K. Markovskaja, 4 kl.
|
J. Dainovska
|
Padėka
III vieta
III vieta
I vieta
|
49.
|
IX Ogólnopolski Konkurs Literacki ,,To, co ważne. Mój głos w sprawie wartości’’.
|
I. Jusel, 9 kl.
V. Dudoit, 10 kl.
|
K.Stankevičienė
|
Pagyrimas
Direktoriaus dovana
|
50.
|
Dalyvavimas nacionaliniame diktanto konkurse (pilietiškumo ugdymas).
|
10 mokinių
8-10 kl.
|
V.Burzdžiuvienė
|
Dalyvavimas
|
51.
|
Rajono geografijos olimpiada.
|
E. Lipnevič, 9 kl.
|
M. Mackevič
|
Dalyvavimas
Geriausiai tarp pagrindinių mokyklų
|
52.
|
Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centro konkursas 4kl. mokiniams ,,Esu katalikas“.
|
D. Gotovecki, 4 kl.
M. Lipnevič, 4 kl.
L. Remleinaitė, 4 kl.
E. Kozlovas, 4 kl.
|
S. L.Tichutina
|
Dalyvavimas
|
53.
|
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių komandų smiginio varžybos.
|
K. Matulevičiūtė, 8 kl.
E. Lipnevič, 9 kl.
|
Z. Sinkevič
|
I vieta
|
54.
|
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų komandų smiginio varžybos.
|
A. Lipnevič, 6 kl.
D. Kišmachov, 7 kl.
|
Z. Sinkevič
|
I vieta
|
55.
|
Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2019“.
|
8 mok. 1-4 kl.
26 mok. 5-10 kl.
M. Baniukevič, 2 kl.
K. Vojsiat, 9 kl.
|
B. Zubricka
|
2 mokinės pateko į savivaldybės dešimtuką
IX vieta
IV vieta
|
56.
|
Rajono meninio skaitymo konkursas ,,Poezijos šventė 2019“.
|
E. Šidlovska, 4 kl.
|
R. Tomaševič
|
Pagyrimo raštas
|
57.
|
Nacionalinis konkursas ,,Lietuvos istorijos žinovas“.
|
B. Stankevič, 9 kl.
I. Jusel, 9 kl.
E. Lipnevič, 9 kl.
E. Macenkevič, 9 kl.
K. Voisiat, 9 kl.
|
L. Lapševič
|
Padėkos dalyviams, mokyklai
|
58.
|
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių ir berniukų finalinės varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“
(5-6 klasių).
|
E. Tankevič, 5 kl.
K. Masalski, 5 kl.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
A. Volodko, 5 kl.
G. Kušlevič, 5 kl.
E. Liminovič, 6 kl.
A. Lipnevič, 6 kl.
P. Gotovecki, 6 kl.
B. Poplavski, 6 kl.
A. Jurevičius, 6 kl.
E. Zapolska, 6 kl.
K. Tankevič, 6 kl.
G. Kaziūkėnaitė, 6 kl.
M. Lipnevič, 4 kl.
|
Z. Sinkevič
|
I vieta
|
59.
|
Rajono pagrindinių mokyklų šaškių finalinės varžybos (3-4 kl.)
|
E. Kozlovas, 4 kl.
D. Gotovecki, 4 kl.
M. Liponevič, 4 kl.
|
R. Tomaševič
|
III vieta
|
60.
|
Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie krašto apsaugos ministerijos organizuojamas rašinių konkursas ,,Mes esame NATO“ (NATO – na rzecz bezpieczeństwa i pokoju)
|
P. Daniszewska, 9 kl.
|
K.Stankevičienė
|
Pateko į geriausių darbų trejetuką, pakviesta į Krašto apsaugos ministeriją atsiimti dovanų
|
61.
|
Respublikinė lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų 9-10 klasių mokiniams.
|
Z. Mozarska, 10 kl.
I. Jusel, 9 kl.
|
V.Burzdžiuvienė
|
Dalyvavimas
|
62.
|
V rajoninis mokyklinių teatrų festivalis.
Vaidinimas - ,,Awantury i wybryki małej małpki Fiki Miki“.
|
G. Achverdašvili
K. Gulbinskaja
D. Gotovecki,
M. Lipnevič
M. Jazukevičius
E. Kozlovas
K. Markovskaja
E. Michalkevič
E. Morkūnaitė
G. Naus
K. Pavlovski
L. Remleinaitė
E. Šidlovska
|
R. Tomaševič
|
II vieta
Diplomas
Taurė
|
63.
|
On-line konkursas ,,NATO“
|
J. Sinkevič, 9 kl.
I. Jusel, 9 kl.
B. Stankevič, 9 kl.
K. Voisiat, 9 kl.
|
L.Lapševič
|
Padėka mokyklai
|
64.
|
LLMM draugijos ,,Macierz Szkolna“ mokyklinių teatrų festivalis ,,Vilnius 2019“.
|
4 klasės mokiniai
|
R. Tomaševič
|
Pagyrimo raštas
|
65.
|
Metodinio centro Lenkų kalbos rašybos konkursas ,,Raštingiausias mokinys“ bei Lenkų kalbos mini olimpiada.
|
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
K. Masalskis, 5 kl.
E. Liutkevič, 5 kl.
P. Gotovecki, 6 kl.
K. Tankevič, 6 kl.
A. M. Gotovecka, 7 kl.
V. Jodko, 8 kl.
B. Stankevič, 9 kl.
J. Sinkevič, 9 kl.
I. Jusel, 9 kl.
V. Dudoit, 10 kl.
S. Mozarska, 10 kl.
|
K. Stankevičienė
R. Danovska
|
III vieta
I vieta
Dalyvavimas
I vieta
III vieta
I vieta
II vieta
Dalyvavimas
III vieta
I vieta
Dalyvavimas
II vieta
|
66.
|
Rajono pagrindinių mokyklų krepšinio 3x3 mergaičių komandų sporto varžybos.
|
V. Jodko, 8 kl.
B. Stankevič, 9 kl.
I. Jusel, 9 kl.
P. Daniševska, 9 kl.
A. Ščerbo, 10 kl.
|
Z. Sinkevič
|
I vieta
|
67.
|
Rajono pagrindinių mokyklų krepšinio 3x3 berniukų komandų sporto varžybos.
|
D. Kišmachov, 7 kl.
E. Pečiulis, 10 kl.
B. Jasinski, 10 kl.
A. Autuch, 10 kl.
|
Z. Sinkevič
|
I vieta
|
68.
|
Rajono religinės poezijos ,,Marija – Jėzaus ir mūsų motina“.
|
E. Lutkevič, 5 kl.
V. Dudoit, 10 kl.
|
s. E. Tichutina
|
Dalyvavimas
III vieta
|
69.
|
Rajono Lenkų kalbos rašybos konkursas ,,Raštingiausias mokinys“ bei Lenkų kalbos mini olimpiada.
|
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
K. Masalskis, 5 kl.
P. Gotovecki, 6 kl.
K. Tankevič, 6 kl.
A. M. Gotovecka, 7 kl.
V. Jodko, 8 kl.
B. Stankevič, 9 kl.
J. Sinkevič, 9 kl.
S. Mozarska, 10 kl.
|
K. Stankevičienė
R. Danovska
|
Dalyvio diplomai
Pagyrimo raštas
|
70.
|
Dalyvavimas rajoniniame gamtamoksliniame (chemijos-biologijos) konkurse.
|
P. Daniševska, 9 kl.
V. Dudoit, 10 kl.
|
Z. Sinkevič
D. Gulbinovič
|
Dalyvavimas
|
71.
|
Dalyvavimas vienu metu ateities technologijų tematikos pamokoje gerinant Gineso rekordą pasitelkiant didžiausią mokinių skaičių.
|
25 mokiniai
|
M. Mackevič
|
Mokiniai gavo dalyvių diplomus
|
72.
|
Dalyvavimas Lietuvos mokinių filmų – eilėraščio ekranizacijos konkurse ,,Eilėraštis – filmas“. Filmas ,,Kur gyvena laimė?“
|
A. Vaškevič, 5 kl.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
E. Liutkevič, 5 kl.
A. Volodko, 5 kl.
K. Masalskis, 5 kl.
|
B. Kilnienė
|
III vieta
|
73.
|
Metodinio centro pradinių klasių mokinių saugaus eismo ,,Šviesoforas“ varžybos.
|
V. Pečiulytė, 1 kl.
P. Labovič, 2 kl.
O. Starenko, 3 kl.
M. Lipnevič, 4 kl.
|
R. Danovska
B. Kasparienė
|
III vieta
|
74.
|
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių (2008 m. ir jaun.) lengvosios atletikos trikovės varžybos.
|
M. Lipnevič, 4 kl.
E. Šidlovska, 4 kl.
K. Gulbinska, 4 kl.
L. Remleinaitė, 4 kl.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
|
Z. Sinkevič
|
II vieta
|
75.
|
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų (2008 m. ir jaun.) lengvosios atletikos trikovės varžybos.
|
E. Jačnik, 3 kl.
D. Maksimovič, 3 kl.
D. Gotovecki, 4 kl.
E. Michalkevič, 4 kl.
G. Naus, 4 kl.
|
Z. Sinkevič
|
I vieta
|
76.
|
Fundacijos ,,Na Obcej Ziemi“ Przemyslavo Pozlevičiaus poezijos konkursas.
|
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
P. Daniševska, 9 kl.
V. Dudoit, 10 kl.
|
K. Stankevičienė
|
Dalyvavimas
Dalyvavimas
Pagyrimas
|
77.
|
Rajono pagrindinių mokyklų lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos.
|
V. Jodko, 8 kl.
E. Lipnevič, 9 kl.
B. Jasinski, 10 kl.
E. Pečiulis, 10 kl.
|
Z. Sinkevič
|
III vieta
|
78.
|
Rajono geografijos konkursas ,,Jaunųjų geografų konkursas“.
|
P. Gotovecki, 6 kl.
|
M. Mackevič
|
Dalyvavimas
|
79.
|
Draugijos ,,Macierz Szkolna“ organizuojamas konkursas ,,Czy znasz historię Polski?“
|
B. Stankevič, 9 kl.
|
L. Lapševič
|
II vieta
|
80.
|
Dalyvavimas respublikinėje lenkų kalbos mini olimpiadoje tarp 8 kl. mokinių.
|
V. Jodko, 8 kl.
|
K.Stankevičienė
|
Dalyvavimas
|
81.
|
Respublikos lenkų literatų draugijos konkursas ,,Poeci na start. Konkurs na wiersz o Wilnie“
|
V. Dudoit, 10 kl.
|
K.Stankevičienė
|
Dalyvavimas
|
82.
|
Draugijos ,,Macierz Szkolna“ organizuojamas jubiliejinis XX jaunimo ir vaikų lenkiškos dainos festivalis.
|
J. Sinkevič, 9 kl.
V. Dudoit, 10 kl.
|
I. Buinovska
|
Dalyvavimas
Padėkos raštas
|
83.
|
Polonistikos centro konkursas, skirtas paminėti 100 rektoriavimo metines Vilniaus universiteto.
|
B. Stankevič, 9 kl.
P. Daniševska, 9 kl.
|
K.Stankevičienė
|
Dalyvavimas
|
84.
|
Dalyvavimas edukaciniame konkurse ,,Olympis 2019 – pavasario sesijoje“.
|
Dalyvavo 15 mokinių
2-10 kl.
K. Masalskis
|
A. Miliuškevič
B. Zubricka
B. Kilnienė
V. Burzdžiuvienė
|
Diplomai, tušinukai
Medalis
|
85.
|
Dalyvavimas Tarptautiniame Stefano Zubero tinklinio turnyre Lenkijoje.
|
A. Lipnevič, 6 kl.
D. Kišmachov, 7 kl.
D. Mažul, 7 kl.
K. Danilčik, 7 kl.
|
Z. Sinkevič
|
IV vieta
taurė
|
86.
|
Rajono pagrindinių mokyklų mišrių komandų (3-4 kl.) kvadrato varžybos.
|
D. Gotovecki, 4 kl.
E. Michalkevič, 4 kl.
G. Naus, 4 kl.
R. Skarulski, 3 kl.
D. Maksimovič, 3 kl.
K. Gulbinskaja, 4 kl.
M. Lipnevič, 4 kl.
L. Remleinaitė, 4 kl.
E. Morkūnaitė, 4 kl.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
E. Liutkevič, 6 kl.
|
Z. Sinkevič
|
I vieta
|
87.
|
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių (5-6 kl.) kvadrato varžybos.
|
M. Lipnevič, 4 kl.
A. Volodko, 5 kl.
O. Stankevičiūtė, 5 kl.
E. Liutkevič, 5 kl.
K. Tankevič, 6 kl.
G. Kaziukėnaitė, 6 kl.
E. Zapolska, 6 kl.
|
Z. Sinkevič
|
II vieta
|
88.
|
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų (5-6 kl.) kvadrato varžybos.
|
E. Tankevič, 5 kl.
K. Masalski, 5 kl.
A. Lipnevič, 6 kl.
P. Gotovecki, 6 kl.
B. Poplavskis, 6 kl.
E. Liminovič, 6 kl.
D. Danilčik, 7 kl.
K. T. Subatovič, 7 kl.
|
Z. Sinkevič
|
II vieta
|
89.
|
Draugijos ,,Macierz Szkolna“ organizuojamas konkursas, skirtas šv. Popiežiui J. Pauliui II.
|
B. Stankevič, 9 kl.
P. Daniševska, 9kl.
V. Dudoit, 10kl.
|
s. L.Tichutina
|
Išvyka į Romą
|