lt pl
Meniu
 
 
 
 
Naujienos
2022-01-21
Informacija tėvams, auginantiems priešmokyklinio amžiaus vaikus
2021-10-28
Informacija apie mokyklos direktoriaus pareigoms užimti komisijos sudėtį
2021-08-11
Skelbiamas konkursas Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms užimti
2021-05-28
Dėmesio tėvams, auginantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus!
2021-04-09
Informacija tėvams, auginantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus
 
Daugiau
 
Paieška
 
 
Kalendorius
2024 - Birželis 25
2728293031010222
0304050607080923
1011121314151624
1718192021222325
2425262728293026
PrATKPnŠS
Archyvas » Mokyklos langas » 2016-2017 m. m. » Vasaris

Vasario 2 d. įvyko mokinių susirinkimas. Mokyklos direktorė T. Mlynska apibendrino I pusmečio mokyklos pasiekimus, pavaduotoja K. Sinkevič įvardijo mokinius, kurie gavo aukštus įvertinimus bei puikiai lankė mokyklą I pusmetyje. Geriausieji mokiniai gavo diplomus, saldumynus ir dovanėles.

  

  

  

Vasario 8 d. pradinėse klasėse vyko renginys „Kur gyvena laimė?“ skirtas paminėti artėjančią Vasario 16-ąją. Jo metu mokiniai žiūrėjo filmą “Kas yra laimė?”, kuriame patys atsakinėjo į šį klausimą, o 3 klasės mokiniai inscenizavo vaidinimą „Kaip karalaitė laimės ieškojo“. Šventę paruošė lietuvių kalbos mokytoja B. Kilnienė.

  

  

  

Vasario 9 d. 9-10 klasėse vyko atvira integruota pamoka tema „Kazys Bradūnas - lietuvių kraujo, žemės ir mito poetas“. Ji skirta paminėti poeto gimimo 100 - metį. Mokytoja Vita Burzdžiuvienė supažindino su kūrėjo asmenybe ir kultūrine veikla, taip pat su esminėmis žemininkų kartos poetų indėliu į tautos kultūrą. Mokiniai deklamavo, skaitė eilėraščius, ieškojo poeto kūrybai būdingų temų, motyvų, juos vizualizavo popieriaus lape. Reflektuodami pamoką, mokiniai sakė, jog K. Bradūno poezija labai skausminga ir jautri savo tėvynei, žemei ir tautos praeičiai.

      

  

Vasario 14 d. mokykloje buvo paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Kraštotyros būrelio "Bočiai" dalyviai išradingai pristatė mokyklos bendruomenei inscenizaciją "1918 m. vasario 16 d. Vilniuje".
Mokiniai kūrybiškai vedė laidą apie 1918 m. vasario 16 d. įvairius aspektus, atskleidė naujus faktus, patys pasisakė TV-Suderva laidoje, ką jiems reiškia Nepriklausomybė.

  

  

Vasario 14 d. 7 klasės mokiniai organizavo mielą jaunimui šventę - šv. Valentino dienos proga. Inscenizavo žinomų istorijos ir literatūros veikėjų poras, susietas meilės ryšiais. Šmaikščia daina ir šokiu linksmino susirinkusiuosius.

  

  

Vasario 21 d. mokykloje buvo paminėta Tarptautinė gimtosios kalbos diena.

  

  

  

Vasario 21 d. Vilniaus rajono policijos komisariato nepilnamečių prevencijos skyriaus specialistai 5-10 kl. mokiniams skaitė prevencinę paskaitą. 5-7 kl. mokiniams policijos specialistai priminė, kaip turi būti teisingai segami atšvaitai bei kaip saugiai pereiti gatvę. Perspėjo kokie pavojai gali tykoti internete. Taip pat kalbėjo apie rūkymo žalą, mokiniams parodė filmuką. 8-10 kl. mokiniams pareigūnai pristatė psichotropinių medžiagų daromą žalą. Supažindino su atsakomybe padarius nusižengimus.

  

  

Vasario 22 d. mokyklos direktorė Teresa Mlynska, prie arbatos puodelio, susitiko su mokyklos pirmūnais. Šiuo susitikimo metu direktorė papasakojo kaip jai sekėsi mokytis mokykloje, kokias studijas baigė, kur dirbo ir kuo domėjosi. Mokiniai klausinėjo apie direktorės pomėgius, o ir patys galėjo daugiau papasakoti apie save.

  

Vasario 22 d. Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinėje mokykloje vyko šalies tautinių mažumų mokyklų 10-12 klasių mokinių lietuvių kalbos konferencija „Didžiuojuosi, kad Lietuvoje gimęs“. Mūsų mokiniai Agata Jodzevič ir Adrianas Stankevičius parengė interviu apie poetą Sigitą Gedą, jo kontraversišką asmenybę ir didžiulius nuopelnus šalies kultūrai. Išklausę visų pranešimų konferencijos dalyviai, padalinti į keturias grupes, atliko įdomias kūrybines užduotis. Renginio pabaigoje visi pranešėjai buvo apdovanoti diplomais, mokinius rengę mokytojai gavo konferencijos dalyvių pažymėjimus. Šis turiningas lietuvių kalbos renginys vyresniųjų klasių mokiniams buvo puiki proga rengtis viešajam kalbėjimui, tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, gilinti žinias apie Lietuvos menininkus.

  

Vasario 28 d. mokyklos bendruomenė dalyvavo Užgavėnių šventėje, kurią organizavo Sudervės kultūros namai. Mokiniai – persirengėliai žaidė, dainavo, šoko, vaišinosi. Sudervės seniūnė įteikė dovanas už gražiausias Užgavėnių kaukes mokinėms: M. Sadovskai, P. Zdanovič ir K. Vojsiat.

  

  

  

  

Sveikata – didžiausias mūsų turtas. Viskas priklauso nuo mūsų ir mūsų gyvenimo būdo. Rūpindamiesi savo sveikata, džiaugsimės gera savijauta, energija. Mūsų mokyklos bendruomenė stengiasi puoselėti sveiką gyvenimo būdą. O kadangi vasaris yra skelbiamas sveikatingumo mėnesiu, nusprendėme dar daugiau dėmesio skirti sveikatai. Visą mėnesį mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose.
Direktorės pavaduotoja ugdymui Renata Starenkienė ir logopedė Alina Vysocka su ikimokyklinių ir priešmokyklinės grupių ugdytiniais, šviesos stalelio pagalba, dėliojo maisto piramidę, susipažino su įvairiais prieskoniais, ragavo arbatėles.
Ugdytiniai taip pat dalyvavo smagiose ir įdomiose sportinėse užduotyse. Ypatingai daug dėmesio buvo skirta sporto renginiams. Vasario 9 d. mokykloje Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų 3 – 4 klasių mokiniams buvo organizuojamos estafetės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Mūsų mokyklos komanda užėmė I vietą. Taip pat kūno kultūros mokytojas Zbignev Sinkevič 5-6 klasių mokiniams organizavo sportines varžybas.
Klasių vadovės: Renata Tomaševič, Ana Miliuškevič ir Renata Romeiko pradinių klasių mokiniams organizavo judriuosius žaidimus. Mokiniai turėjo pasidalinti komandomis, prisistatyti, o po to vyko įvairūs žaidimai. Pradinukai daugiau laiko leido gryname ore, važinėjo rogutėmis.
Biologijos mokytoja Anželika Novogrodskaja ir geografijos mokytoja Irena Jančiauskienė su vyresnių klasių mokiniais darė maisto piramides.
Socialinė pedagogė Agata Jačnik paruošė stendą.
Vasario 22 dieną Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Renata Mozarska, organizavo sveikatos dieną mokyklos darbuotojams. Norintys galėjo nemokamai pasitikrinti cukraus kiekį kraujyje, cholesterolį bei pamatuoti spaudimą.
Rūpinkimės savo sveikata!

Socialinė pedagogė Agata Jačnik

  

  

   

  

  

  

Atgal