lt pl
Meniu
 
 
 
 
Naujienos
2022-01-21
Informacija tėvams, auginantiems priešmokyklinio amžiaus vaikus
2021-10-28
Informacija apie mokyklos direktoriaus pareigoms užimti komisijos sudėtį
2021-08-11
Skelbiamas konkursas Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms užimti
2021-05-28
Dėmesio tėvams, auginantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus!
2021-04-09
Informacija tėvams, auginantiems priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus
 
Daugiau
 
Paieška
 
 
Kalendorius
2024 - Gegužė 22
2930010203040518
0607080910111219
1314151617181920
2021222324252621
2728293031010222
PrATKPnŠS
Archyvas » Mokyklos langas » 2018-2019 m. m. » Balandis

Balandžio 4 d. mokyklinis teatras "Kūrybingas pasaulis" dalyvavo XXIII mokyklinių teatrų festivalyje "Vilnius-2019" Lenkų kultūros namuose.
Aktoriai parodė spektaklį "Awantury i wybryki małej małpki Fiki Miki“, už kurį buvo apdovanoti Pagyrimo raštu. Vadovė R. Tomaševič.

   

   

Nuotraukos www.wilnoteka.lt

Balandžio 5 d. mūsų mokykloje vyko Vilniaus r. pagrindinių mokyklų berniukų ir mergaičių krepšinio 3x3 finalinės varžybos. Mokyklos berniukų ir mergaičių komandos iškovojo I vietas. Varžybas organizavo kūno kultūros vyresn. mokytojas Zbignev Sinkevič.

   

Balandžio 10 d. mūsų mokykloje vyko Rajoninis lenkų kalbos rašybos konkursas bei mini olimpiada. Iš viso atvyko 86 Vilniaus rajono švietimo įstaigų mokiniai su savo mokytojais, kuriuos įžangos metu pasveikino mokyklos direktorė Teresa Mlynska. Taip pat svečiams buvo parengtas trumpas pasveikinimo koncertas, kurio metu supažindinome su mūsų globėjo Mariano Zdziechovskio istorija, o mokyklinis choras "Sudervianka" atliko gražias dainas.
Šventėje dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Janina Klimaševska, kuri pasveikino visus lenkų kalbos rašybos konkurso ir mini olimpiados dalyvius bei linkėjo jiems sėkmės. Vėliau įteikė visiems dalyviams diplomus bei knygas.

   

   

   

   

   

   

   

   

 Mokyklos 5 klasės komanda (O. Stankevičiūtė, K. Masalskis, A. Vaškevič, E. Liutkevič, A. Volodko, G. Kušlevič) dalyvavo respublikiniame eilėraščių ekranizavimo konkurse „Eilėraštis – kinas“, kurio dalyviai – 5-12 klasių mokiniai – galėjo ekranizuoti bet kokį pasirinktą lietuvių ar užsienio autorių eilėraštį. Mūsų mokiniai ekranizavo K. Bleikaičio eilėraštį „Spalvos“ ir užėmė III vietą.
Mokinius ruošė lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Božena Kilnienė.

   

Balandžio 16 d. istorijos mokytoja L. Lapševič bei geografijos mokytojas M. Mackevič su 7 ir 8 klasių mokiniais pravedė integruotą istorijos-geografijos pamoką „Viskas apie Vilniaus rajoną“.
Pamokoje dalyvavo svečiai - 7 klasės mokiniai ir istorijos mokytoja Valerija Adomaitis iš kunigo Juzefo Obrembskio gimnazijos Maišiagaloje.
Pamokos metu mokiniai tobulino įvairias kompetencijas, informacinių technologijų pagalba ieškojo informacijos, pažino daug naujų istorinių ir geografinių faktų apie rajoną, kūrybiškai kūrė reklaminius plakatus ir eilėraščius, iš seniūnijų žemėlapių sudėjo rajono dėlionę, pristatinėjo prezentacijas ir net pastatė gyvą paminklą mokyklų globėjams Marianui Zdziechovskiui ir Juzefui Obrembskiui.
Netikėtai ir pats Marianas Zdziechovskis teleportavosi ir atvyko į pamoką su dovanomis.
Pamoka pagilino mokinių žinias apie rajoną ir manome paskatins domėtis įdomiais istoriniais bei geografiniais faktais apie savo kaimynus ir Vilniaus rajono praeitį bei kūrybiškai kurti ateitį.

   

   

   

   

Balandžio 19 d. mokyklos bendruomenė dalyvavo akcijoje "Darom 2019". Mokiniai tvarkė mokyklos teritoriją.

  
    

Balandžio 23 d. Vilniaus rajono mokyklų mokytojai dalyvavo metodinėje konferencijoje „Mokykla vakar, šiandien ir rytoj“.
Mūsų mokyklos lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Božena Kilnienė konferencijoje skaitė pranešimą tema „Filmų kūrimas kaip mokymo metodas".
Mokytojai L. Lapševič ir Z. Sinkevič Vilniaus rajono metodinės grupės nariai dalyvavo organizaciniame komitete ir padėjo rengiant konferenciją.

   

   

Balandžio 24 d. mokyklos komanda dalyvavo saugaus eismo konkurse "Šviesoforas".

   

Mokinių Velykinių darbelių paroda bei mokyklos koridoriaus puošmena.

   

   

   

Balandžio 30 d. minėjome mokyklos globėjo Mariano Zdziechovskio gimtadienį. Mokykloje vyko netradicinė pamoka, atvyko net pats globėjas, kuris supažindino mokinius su savo biografija, gyvenimo pasiekimais ir papasakojo kaip leido vasaros laiką Sudervės dvare. Į Mariano Zdziechovskio vaidmenį nuostabiai įsijautė 10 klasės mokinys Valdemar Dudoit. Istorijos mokytoja Liucina Lapševič pristatė prezentaciją apie glopbėją ir paruošė testą, į kurį mielai atsakinėjo mokiniai.
Mokinių Taryba nuvyko į Mariano Zdziechovskio ir jo žmonos Marijos kapą Antakalnyje, pasodino gėles, uždegė atsiminimo žvakes bei pasimeldė.

   

   

   

Atgal