Eil. Nr.
|
Konkurso, olimpiados pavadinimas
|
Dalyvis
|
Vadovas
|
Užimta vieta, apdovanojimai
|
1. |
Zonos meninio skaitymo konkursas ,,Kresy - 2012“.
|
L. Dzisevič, 5 kl.
A. Stankevičius, 6 kl.
A. Lipnevič, 6 kl.
V. Borkovski, 7 kl.
R. Sadovska, 10 kl.
A. Maciulevič 10 kl.
K. Giliun, 8 kl. |
K. Stankevičienė
T. Mlynska |
|
2. |
Rajono meninio skaitymo konkursas ,,Kresy - 2012“. |
A. Stankevičius, 6 kl.
V. Borkovski, 7 kl.
A. Maciulevič 10 kl.
K. Giliun, 8 kl. |
K. Stankevičienė
T. Mlynska |
Dalyvavimas
|
3. |
Vilnijos krašto lenkų kalbos diktantas "Mistrz ortografii". |
A. Maciulevič, 10 kl.
J. Stankevič, 10 kl. |
K. Stankevičienė |
Dalyvavimas |
4. |
Lenkų kalbos savaitės atidarymas LEU. |
A. Maciulevič, 10 kl.
J. Stankevič, 10 kl.
M. Michalkevič, 9 kl. |
K. Stankevičienė |
III vieta
Dalyvavimas
II vieta |
5. |
Respublikinis informacinių technologijų konkursas ,,Bebras“. |
37 mokiniai 5 - 10 kl.
V. Suduika, 5 kl. |
L. Lipeiko |
Padėka už dalyvavimą
II vieta
|
6. |
Vilnijos krašto lietuvių kalbos diktantas ,,Geriausias iš lietuvių kalbos“. |
J. Stankevič, 10 kl. |
V. Burzdžiuvienė |
Dalyvavimas |
7. |
Vilniaus r. pagrindinių mokyklų tinklinio varžybos. |
Mergaičių komanda |
Z. Sinkevič |
II vieta |
8. |
Vilniaus r. pagrindinių mokyklų šaškių varžybos. |
A. Lipnevič, 6 kl.E. Bakšanski, 910kl. |
Z. Sinkevič |
II vieta
Diplomas |
9. |
Vilniaus r. pagrindinių mokyklų šachmatų varžybos. |
P. A. Sinkevič, 6 kl.
K. Butkevič, 7 kl.
Ž. Stankevičiūtė, 10 kl. |
Z. Sinkevič |
I vieta
Diplomas |
10. |
Rajoninė chemijos olimpiada. |
R. Sadovska, 10 kl. |
L. Kolendo |
Dalyvavimas |
11. |
Rajoninė matematikos olimpiada. |
J. Jodko, 10 kl. |
B. Judžentytė |
Dalyvavimas |
12. |
Rajoninė fizikos olimpiada.
|
A. Maciulevič, 10 kl.
|
J. Darasevič
|
Dalyvavimas
|
13. |
Zonos lenkų kalbos rašybos konkursas. |
A. Jodkaitė, 5 kl.
A. Lipnevič, 6 kl.
R. Kardis, 7 kl.
A. Lipnevič, 7 kl.
M. Michalkevič, 9 kl.
K. Giliun, 8 kl. |
K. Stankevičienė
T. Mlynska
|
I vieta
I vieta
|
14. |
Rajono pagrindinių mokyklų 5-6 klasių mokinių sporto varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.
|
G.Baniukevič, 5kl.
J.Zapolskaitė, 5kl.
V.Suduika, 5kl.
I.Voitkevič, 5kl.
G.Biekšaitė, 6kl.
A.Jodzevič, 6kl.
A.Lipnevič, 6kl.
P.Maciulevič, 6kl.
A.Stankevičius, 6kl.
P.A.Sinkevič, 6kl.
M.Michalkevič, 6kl.
E.Kovaliauskas, 6kl.
|
Z. Sinkevič
|
I vieta
|
15. |
Rajono pagrindinių mokyklų 3-4 klasių mokinių sporto varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. |
3-4 kl. mokiniai |
R. Tomaševič
R. Romeiko
|
I vieta |
16. |
Rajono istorijos olimpiada.
|
L. Zdanovič, 10kl. |
L. Lapševič |
II vieta |
17. |
Rajono meninio skaitymo konkursas iš lietuvių kalbos.
|
V.Borkovski, 7kl. |
V.Burzdžiuvienė |
Dalyvavimas |
18. |
Zonos anglų kalbos mažoji olimpiada. |
M.Michalkevič, 6kl.
V.Borkovski, 7kl.
J.Gerulska, 7kl.
|
J. Dainovska |
Dalyvavimas |
19. |
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių krepšinio 3x3 varžybos. |
Ž.Stankevičiūtė, 10kl.
I.Neverovič, 10kl.
A.Maciulevič, 10kl.
S.Kovaliauskaitė, 10kl.
J.Stankevič, 10kl.
|
Z. Sinkevič |
I vieta
|
20. |
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų krepšinio 3x3 varžybos. |
D.Kulakovski, 10kl.
K.Buinovski, 10kl.
M.Lipnevič, 10kl.
E.Bakšanski, 10kl.
L.Zdanovič, 10kl.
|
Z. Sinkevič |
I vieta |
21. |
Mažoji matematikos olimpiada 5-8 kl. mokiniams. |
L.Dzisevič, 5kl.
P.A.Sinkevič, 6kl.
E.Kovaliauskas, 6kl.
A.Lipnevič, 7kl.
|
B. Judžentytė |
Dalyvavimas |
22. |
Rajono technologijos olimpiada. |
E.Bakšanski, 10kl. |
J. Darasevič |
Dalyvavimas |
23. |
Rajono dailės olimpiada.
|
S.Kovaliauskaitie, 10kl. |
J. Darasevič |
Dalyvavimas |
24. |
Rajono pagrindinių mokyklų mergaičių krepšinio 5x5 varžybos. |
Ž. Stankevičiūtė, 10kl.
I. Neverovič, 10kl.
A. Maciulevič, 10kl.
S. Kovaliauskaitė, 10kl.
J. Stankevič, 10kl.
|
Z. Sinkevič |
II vieta |
25. |
Rajono pagrindinių mokyklų berniukų krepšinio 5x5 varžybos. |
D. Kulakovski, 10kl.
K. Buinovski, 10kl.
M. Lipnevič, 10kl.
E. Bakšanski, 10kl.
I. Kudriašov, 8kl.
|
Z. Sinkevič |
I vieta |
26. |
Vilniaus rajono Meno festivalis |
2-4 kl. mokiniai |
I. Bujnovskaja |
Dalyvavimas |
27. |
Čekoniškių pradinių klasių skaitovų konkursas ,,Poezijos šventė". |
P. E. Zdanovič, 1 kl.
V. Jodko, 2 kl.
P. Daniševska, 3 kl.
|
A. Miluškevič
R. Tomaševič
R. Romeiko
|
Dalyvavimas
|
28.
|
Rajono pradinių klasių konkursas ,,Poezijos šventė".
|
P. Daniševska, 3 kl.
|
R. Romeiko
|
Padėkos raštas
|
29. |
Čekoniškių zonos lenkų kalbos konkursas ,,Raštingiausias mokinys" bei mini olimpiada. |
A. Jodkaitė, 5 kl.
R. Kardis, 7 kl.
M. Michalkevič, 9 kl.
R. Sadovska, 10 kl.
J. Lipnevič, 8 kl. |
K. Stankevičienė
T. Mlynska
|
I vieta
II vieta
I vieta
II vieta
II vieta |
30. |
Rajono konkursas ,,Dievo vardu už mūsų ir jūsų laisvę". |
M. Michalkevič, 9 kl. |
K. Stankevičienė |
Dalyvavimas |
31. |
Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2013". |
5-10 kl. 23 mokiniai |
B. Judžentytė |
Padėkos raštas |
32. |
Respublikinis anglų kalbos online konkursas ,,Amber star". |
5-10 kl. mokiniai |
J. Dainovska |
Dalyvavimas
sertifikatai |
33. |
Respublikinis lietuvių kalbos online konkursas ,,Gintaro kelias". |
4-10 kl. mokiniai |
V. Burzdžiuvienė
K. Sinkevič
A. Biekšienė |
Dalyvavimas
sertifikatai |
34. |
Rajono lenkų kalbos konkursas ,,Raštingiausias mokinys" 5-8 kl., mini olimpiada 9-10 kl. |
A. Jodkaitė, 5kl.
R. Kardis, 7 kl.
M. Michalkevič, 9 kl.
J. Lipnevič, 8 kl. |
K. Stankevičienė
T. Mlynska
|
III vieta
|
35. |
Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų 4 kl. mokinių šaškių varžybos. |
B. Jasinski, 4 kl.
A. Lipnevič, 4 kl.
I. Jusel, 3 kl. |
R. Tomaševič
R. Romeiko |
II vieta |
36. |
Zonos ,,Šviesoforo" varžybos. |
P. E. Zdanovič, 1 kl.
V. Jodko, 2 kl.
B. Stankevič, 3 kl.
S. Mozarska, 4 kl. |
A. Miluškevič
R. Romeiko
R. Tomaševič |
III vieta |
37. |
Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų 3-4 kl. mokinių kvadrato varžybos. |
P. Daniševska, 3 kl.
E. Pečiulis, 4 kl.
D. Jačnik, 4 kl.
B. Jasinski, 4 kl.
A. Ščerbo, 4kl.
S. Mozarska, 4 kl.
|
R. Tomaševič |
I vieta
|
38. |
Tikybos poezijos konkursas ,,Wiara czyni cuda". |
P. Daniševska, 3 kl.
V. Borkovski, 7 kl.
M. Grigonis, 9 kl.
|
s. J. Steckevič
|
II vieta
I vieta
III vieta
|
39. |
Rajono lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokykloms. |
A. Maciulevič, 10 kl.
|
V. Burzdžiuvienė
|
V vieta
(pateko į Respublikinį etapą)
|
40. |
Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų kroso varžybos. |
S. Tylingo, 7 kl.
M. Michalkevič, 9 kl.
M. Lipnevič, 10 kl.
D. Kulakovski, 10 kl. |
Z. Sinkevič |
II vieta |
41. |
Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų mergaičių komandų futbolo varžybos. |
K. Giliun, 8 kl.
M. Michalkevič, 9 kl.
K. Stankevičiūtė, 9 kl.
I. Neverovič, 10 kl.
A. Maciulevič, 10 kl.
J. Stankevič, 10 kl.
Ž. Stankevičiūtė, 10 kl. |
Z. Sinkevič |
II vieta |
42. |
Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų berniukų komandų futbolo varžybos. |
K. Buinovski, 10 kl.
L. Zdanovič, 10 kl.
A. Olechnovič, 10 kl.
J. Lipnevič, 8 kl.
K. Buinovski, 7 kl.
A. Stankevičius, 6 kl. |
Z. Sinkevič |
Dalyvavimas
|
43. |
Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų 5-6 klasių mokinių kvadrato varžybos (mergaičių komanda). |
I. Voitkevič, 5 kl.
A. Jodkaitė, 5 kl.
V. Suduika, 5 kl.
J. Zapolskaitė, 5 kl.
G. Biekšaitė, 6 kl.
A. Jodzevič, 6 kl.
A. Lipnevič, 6kl.
|
Z. Sinkevič |
II vieta |
44. |
Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų 5-6 klasių mokinių kvadrato varžybos (berniukų komanda). |
T. Bakšanski, 5 kl.
G. Baniukevič, 5 kl.
P. A. Sinkevič, 6 kl.
A. Stankevičius, 6 kl.
E. Kovaliauskas, 6 kl.
P. Maciulevič, 6 kl.
R. Sinkevič, 6 kl.
|
Z. Sinkevič |
I vieta |
45. |
Vilniaus rajono konkursas kun. prelatui Juzefui Obrembskiui atminti. |
V. Borkovski, 7 kl.
D. Lapin, 7 kl.
R. Kardis, 7 kl. |
s. J. Steckevič |
II vieta |
46. |
Respublikinis geografijos online konkursas ,,Pažink Prancūziją". |
V. Borkovski, 7 kl.
|
I. Jančiauskienė
|
II vieta
Prancūzijos institutas
|
47. |
Respublikinė lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokykloms. |
A. Maciulevič, 10 kl. |
V. Burzdžiuvienė |
Dalyvavimas |
48. |
Rajono pradinių klasių konkursas ,,Rašau be klaidų". |
S. Mozarska, 4 kl. |
R. Tomaševič |
Dalyvavimas |
49. |
Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų berniukų keturkovės varžybos. |
A. Stankevičius, 6 kl.
K. Butkevič, 7 kl.
I. Kudriašov, 8 kl.
J. Lipnevič, 8 kl. |
Z. Sinkevič |
III vieta |
50. |
Vilniaus rajono pagrindinių mokyklų mergaičių keturkovės varžybos. |
S. Tylingo, 7 kl.
A. Lipnevič, 7 kl.
K. Giliun, 8 kl. |
Z. Sinkevič |
II vieta |
51. |
Vilnijos krašto poezijos konkursas, skirtas M. Konopnickai. |
A. Stankevičius, 6 kl.
A. Lipnevič, 7 kl.
A. Maciulevič, 10 kl. |
K. Stankevičienė |
Dalyvavimas |