Nr.
|
Nazwa
|
Uczestnicy
|
Kierownik
|
Miejsce, nagrody
|
1.
|
Strefowy konkurs recytatorski "Kresy - 2010“.
|
W. Borkowski 5 kl.
M. Gryszko 10 kl.
|
K. Stankiawiczienie
|
I miejsce
I miejsce
|
2.
|
Konkurs plastyczny "Ojczyzna moich przodków“, organizowany przez Stowarzyszenie "Wspólnota Polska” w Elblągu.
|
Uczniowie klas 3–8
|
J. Darasewicz
K. Stankiawiczienie
A. Miluszkiewicz
R. Tomaszewicz
|
Dyplomy, upominki, wyjazd do miasta Elbląg
|
3.
|
Rejonowy konkurs recytatorski "Kresy - 2010“.
|
W.Borkowski 5 kl.
M. Gryszko 10 kl.
|
K. Stankiawiczienie
|
Udział
|
4.
|
Krajowy konkurs technologii informatycznych ,,Bóbr“.
|
J.Gierulska 5 kl. 91.25 p.
S. Tylingo 5 kl. 85 p.
R. Kardis 5 kl. 81.25 p.
W. Mażul 9 kl. 66 p.
Z. Tomaszewicz 9 kl. 61 p.
A. Michalkiewicz 9 kl. 53.75 p.
Z. Pawiłowicz 9 kl. 45 p.
A. Sudujka 10 kl. 61.25 p.
M. Gryszko 10 kl.59.75 p.
|
J. Subatowicz
|
Zaproszenie na wręczenie nagród
Dyplomy za uczestnictwo
|
5.
|
Konkurs dla uczni klasy 10 "Geriausias iš lietuvių kalbos", organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna".
|
A. Subatowicz 10 kl.
|
W. Burzdżiuwienie
|
Udział
Podziękowanie
Książka
|
6.
|
Rejonowe zawody gry w warcaby.
|
E.Bakszański 8 kl.
A.Subatowicz 10 kl.
D. Kardis 10kl.
|
M. Pszczołowski
|
II miejsce
Dyplom
|
7.
|
Rejonowa olimpiada z chemii.
|
Z. Tomaszewicz 9 kl.
|
S. Grunienkowa
|
Udział
|
8.
|
Rejonowe zawody tenisa wśród szkół średnich.
|
E. Bakszański 8 kl.
K. Bujnowski 8 kl.
M. Lipniewicz 8 kl.
D. Kułakowski 8 kl.
|
M. Pszczołowski
|
III miejsce
|
9.
|
Rejonowa olimpiada z matematyki.
|
A. Subatowicz 10 kl.
|
J. Subatowicz
|
Udział
|
10.
|
Rejonowe zawody tenisą szkół podstawowych.
|
E. Bakszański 8 kl.
K. Bujnowski 8 kl.
M. Lipniewicz 8 kl.
D. Kułakowski 8 kl.
Ż. Stankiawicziutie 8 kl.
|
M. Pszczołowski
|
Dziewczynki –II
Chłopcy – III miejsce
|
11.
|
Rejonowa 59 - olimpiada z fizyki.
|
Z. Tomaszewicz 9 kl.
D. Kardis 10 kl.
|
J. Darasewicz
|
Udział
|
12.
|
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 5-6 "Silni, zwinni, odważni“.
|
Uczniowie klas 5–6
|
M. Pszczołowski
|
I miejsce
|
13.
|
Konkurs recytatorski z języka litewskiego.
|
W. Borkowski 5 kl.
A. Maciulewicz 8 kl.
|
W. Burzdżiuwienie
|
II miejsce
Dyplom uczestnika
|
14.
|
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 3-4 "Silni, zwinni, odważni“.
|
Uczniowie klas 3–4
|
A. Miluszkiewicz
R. Tomaszewicz
|
I miejsce
|
15.
|
Rejonowe zawody koszykarskie wśród chłopców 3x3.
|
E. Bakszański 8 kl.
K. Bujnowski 8 kl.
M. Lipniewicz 8 kl.
D. Kułakowski 8 kl.
D. Stankiawiczius 10 kl.
|
M. Pszczołowski
|
I miejsce
|
16.
|
Rejonowe zawody koszykarskie wśród dziewcząt 3x3.
|
A. Subatowicz 10 kl.
A. Maciulewicz 8 kl.
S. Kowalauskajtie 8 kl.
J. Stankiewicz 8 kl.
|
M. Pszczołowski
|
I miejsce
|
17.
|
Rejonowa olimpiada z plastyki.
|
I. Chorostin 9 kl.
|
J. Darasewicz
|
Udział
|
18.
|
Rejonowa olimpiada z historii.
|
M. Gryszko 10 kl.
|
L. Łapszewicz
|
Udział
|
19.
|
Rejonowa olimpiada z geografii.
|
D. Kardis 10 kl.
|
I. Jancziauskienie
|
Udział
|
20. |
Rejonowa olimpiada z technologii. |
A. Sudujka 10 kl. |
J. Darasewicz |
Dyplom za oryginalność |
21. |
Rejonowe zawody gry w warcaby uczniom klas 3-4. |
E. Gowkielewicz 3 kl.
G. Baniukiewicz 3 kl.
E. Kowalauskas 4 kl. |
A. Miluszkiewicz
R. Tomaszewicz |
III miejsce
Dyplom |
22. |
Rejonowe zawody koszykarskie wśród dziewcząt 5x5. |
A. Subatowicz 10 kl.
I. Rutkowska 10 kl.
A. Maciulewicz 8 kl.
S. Kowalauskajtie 8 kl.
J. Stankiewicz 8 kl.
I. Niewierowicz 8 kl.
J. Bernotajtie 8 kl.
|
M. Pszczołowski |
I miejsce |
23. |
Przegląd teatrzyków szkolnych. |
Uczniowie klasy 1 |
J. Rinkunienie |
Zaproszenie do finalu |
24. |
Rejonowe zawody koszykarskie wśród chłopców 5x5. |
E. Bakszański 8 kl.
K. Bujnowski 8 kl.
M. Lipniewicz 8 kl.
D. Kułakowski 8 kl.
D. Stankiawiczius 10 kl.
B. Zapolski 10 kl.
M. Gryszko 10 kl.
A. Sudujka 10 kl.
|
M. Pszczołowski |
I miejsce |
25. |
Rejonowa olimpiada z języka angielskiego. |
J. Jodko 8 kl. |
J. Kułakowskaja |
Udział |
26. |
Strefowy konkurs z języka polskiego "Najlepszy z języka polskiego".
Mini olimpiada. |
R. Kardis 5 kl.
K. Gilun 6 kl.
M. Michalkiewicz 7 kl.
A. Maciulewicz 8 kl.
I. Chorostin 9 kl.
D. Kardis 10 kl.
A. Sudujka 10 kl. |
K. Stankiawiczienie
T. Młyńska
|
I miejsce
Udział
II miejsce
II miejsce
Udział
Udział
I miejsce |
27. |
XV Festiwal Teatrów Szkolnych ,,Wilno – 2011”. Teatrzyk przedstawił sztukę ,,O żabce, która miała marzenia”. |
Uczniowie 1 klasy |
J. Rinkunienie |
III miejsce, dyplomy, słodycze |
28. |
Festiwal artystyczny. |
"Suderwianka" - chór klas początkowych i starszych.
Uczniowie klas 3 wykonali utwór muzyczny na flażoletach. |
I. Bujnowskaja
A. Miluszkiewicz |
Dyplomy za udział |
29. |
Rejonowy konkurs z języka polskiego "Najlepszy z języka polskiego".
Mini olimpiada. |
R. Kardis 5 kl.
A. Sudujka 10 kl. |
K. Stankiawiczienie |
Udział |
30. |
Strefowe zawody "Semafor". |
P. Daniszewska 1 kl.
S. Mozarska 2 kl.
T. Bakszański 3 kl.
E. Kowalauskas 4 kl.
P. Maciulewicz 4 kl. |
J. Rinkunienie
A. Miluszkiewicz |
I miejsce |
31. |
Rejonowe zawody "Kwadrat 3-4 kl.". |
Uczniowie klas 3-4 |
R. Tomaszewicz |
I miejsce |
32. |
Rejonowe zawody piłki nożnej wśród dziewcząt. |
J. Stankiewicz 8 kl.
Ż. Stankiawicziutie 8 kl.
I. Niewierowicz 8 kl.
A. Maciulewicz 8 kl.
I. Rutkowska 10 kl.
A. Subatowicz 10 kl. |
M. Pszczołowski |
III miejsce |