Nr.
|
Nazwa
|
Uczestnicy
|
Kierownik
|
Miejsce, nagrody
|
1.
|
Strefowy konkurs recytatorski "Kresy - 2011“.
|
A. Jodzewicz 5 kl.
A. Stankiawiczius 5 kl.
P. A. Sinkiewicz 5 kl.
W. Borkowski 6 kl.
A. Maciulewicz 9 kl. |
K. Stankiawiczienie
|
III miejsce
II miejsce
Udział
Udział
I miejsce
|
2.
|
Rejonowy konkurs recytatorski "Kresy - 2011“.
|
A. Jodzewicz 5 kl.
A. Stankiawiczius 5 kl.
A. Maciulewicz 9 kl. |
K. Stankiawiczienie
|
Udział
|
3. |
Estafety poświęcone Janowi Pawłowi II w Gimnazjum Jana Pawła II w Wilnie |
Uczniowie klasy 9 |
S. Balukiewicz |
Udział |
4.
|
Krajowy konkurs technologii informatycznych ,,Bóbr“.
|
23 uczniów klas 5-10 |
J. Subatowicz
|
Podziękowanie za udział |
5. |
Dyktando z języka polskiego "Mistrz ortografii", organizowane przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna". |
I. Chorostin 10 kl. |
T. Młyńska |
Podziękowanie za udział |
6. |
Konkurs "Święto poezji religijnej" organizowany przez Szkołę Średnią im . Szymona Konarskiego w Wilnie |
W. Borkowski 6 kl.
I. Chorostin 10 kl. |
s. Jolanta Steckiewicz |
III miejsce
Podziękowanie |
7.
|
Konkurs dla uczni klasy 10 "Geriausias iš lietuvių kalbos", organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna".
|
Z. Pawiłowicz 10 kl.
|
W. Burzdżiuwienie
|
Podziękowanie
Książka
|
8. |
Konkurs „Najzdrowsi” organizowany przez Biuro zdrowia miasta Wilno |
R. Kardis 6 kl.
J. Gierulska 6 kl.
K. Gilun 7 kl.
M. Michalkiewicz 8 kl.
A. Olechnowicz 8 kl. |
K. Sinkiewicz
A. Nowogrodskaja
R. Mozarska |
II miejsce
dyplomy
prezenty |
9.
|
Rejonowe zawody gry w warcaby.
|
E. Bakszański 9 kl.
K. Bujnowski 9 kl.
Ż. Stankiawicziutie 9 kl.
S. Kowalauskajtie 9 kl. |
S. Balukiewicz
|
Udział |
10.
|
Rejonowe zawody gry w szachy.
|
E. Bakszański 9 kl.
L. Zdanowicz 9 kl.
Ż. Stankiawicziutie 9 kl.
A. Maciulewicz 9 kl. |
S. Balukiewicz
|
III miejsce
|
11. |
Rejonowe zawody tenisa wśród szkół podstawowych. |
E. Bakszański 9 kl.
K. Bujnowski 9 kl.
M. Lipniewicz 9 kl.
D. Kułakowski 9 kl.
Ż. Stankiawicziutie 9 kl.
|
S. Balukiewicz |
III miejsce
Dyplom
|
12. |
Rejonowa olimpiada z biologii. |
A. Maciulewicz 9 kl. |
A. Nowogrodskaja |
Udział |
13. |
Rejonowa olimpiada z fizyki. |
A. Maciulewicz 9 kl.
Z. Tomaszewicz 10 kl. |
J. Darasewicz |
Udział |
14. |
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 3-4 "Silni, zwinni, odważni“. |
Uczniowie klas 3–4 |
A. Miluszkiewicz
R. Tomaszewicz
|
I miejsce
Dyplom |
15. |
Rejonowa olimpiada z matematyki. |
Z. Tomaszewicz 10 kl.
I. Chorostin 10 kl.
S. Kowalauskajtie 9 kl. |
J. Subatowicz
L. Lipiejko |
Udział |
16. |
Rejonowa olimpiada z technologii. |
I. Chorostin 10 kl. |
J. Darasewicz |
Udział |
17. |
Konkurs recytatorski z języka litewskiego. |
I. Chorostin 10 kl. |
W. Burzdżiuwienie |
Udział |
18. |
Republikański konkurs z jęz. angielskiego „Amber star”. |
11 uczniów 6-9 klas |
J. Dajnowska |
Udział |
19. |
Republikański konkurs jęz. litewskiego "Gintaro kelias". |
25 uczniów 4-10 klas |
A. Biekszienie
K. Sinkiewicz
W. Burzdżiuwienie |
Udział |
20. |
Republikański konkurs matematyczny „Eruditus”. |
23 uczniów 5-10 klas |
L. Lipiejko |
Udział |
21. |
Rejonowe zawody koszykarskie wśród chłopców 3x3. |
E. Bakszański 9 kl.
K. Bujnowski 9 kl.
M. Lipniewicz 9 kl.
D. Kułakowski 9 kl.
|
S. Balukiewicz |
I miejsce
Dyplom
|
22. |
Rejonowe zawody koszykarskie wśród dziewcząt 3x3. |
Ż. Stankiawicziutie 9 kl.
A. Maciulewicz 9 kl.
R. Sadowska 9 kl.
I. Niewierowicz 9 kl. |
S. Balukiewicz |
I miejsce
Dyplom
|
23. |
Rejonowa olimpiada z plastyki. |
S. Kowalauskajtie 9 kl. |
J. Darasewicz |
Udział |
24. |
Rejonowa olimpiada z jęz. angielskiego uczniom klas 6-7. |
W. Borkowski 6 kl.
J. Gierulska 6 kl.
K. Gilun 7 kl.
|
J. Dajnowska |
Udział
IV miejsce
|
25. |
Strefowe koleżeńskie zawody koszykarskie wśród chłopców 3x3. |
K. Bujnowski 9 kl.
M. Lipniewicz 9 kl.
D. Kułakowski 9 kl.
|
S. Balukiewicz |
I miejsce
Puchar
|
26. |
Rejonowe zawody gry w warcaby uczniom klas 4. |
E. Gowkielewicz 4 kl.
G. Baniukiewicz 4 kl. |
A. Miluszkiewicz |
II miejsce
Dyplom
|
27. |
Rejonowa olimpiada z geografii. |
L. Zdanowicz 9 kl. |
I. Jancziauskienie |
Udział
VIII miejsce z 39
|
28. |
Festiwal artystyczny. |
"Suderwianka" - chór klas początkowych i starszych. |
I. Bujnowskaja |
Podziękowanie |
29. |
Rejonowe zawody koszykarskie wśród dziewcząt 5x5. |
Ż. Stankiawicziutie 9 kl.
A. Maciulewicz 9 kl.
R. Sadowska 9 kl.
I. Niewierowicz 9 kl.
J. Stankiewicz 9 kl.
M. Michalkiewicz 8 kl. |
S. Balukiewicz |
I miejsce
Dyplom
|
30. |
Rejonowe zawody koszykarskie wśród chłopców 5x5. |
E. Bakszański 9 kl.
K. Bujnowski 9 kl.
M. Lipniewicz 9 kl.
D. Kułakowski 9 kl.
Z. Pawiłowicz 10 kl.
I. Kudriaszow 7 kl.
|
S. Balukiewicz |
I miejsce
Dyplom
|
31. |
Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur 2012". |
21 uczniów 4-10 klas |
L. Lipiejko |
Podziękowania |
32. |
Przegląd teatrzyków szkolnych. |
Uczniowie 2 klasy |
J. Rinkunienie |
Zaproszenie na finalu |
33. |
Strefowy konkurs z języka polskiego "Najlepszy z języka polskiego".
Mini olimpiada 9-10 kl. |
A. Lipniewicz 5 kl.
M. Michalkiewicz 5 kl.
R. Kardis 6 kl.
M. Michalkiewicz 8 kl.
R. Sadowska 9 kl.
I. Chorostin 10 kl.
K. Gilun 7 kl. |
K. Stankiawiczienie
T. Młyńska |
II miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
Udział
I miejsce
II miejsce |
34. |
Rejonowy konkurs recytatorski uczniom klas początkowych "Święto poezji". |
A. Lipniewicz 3 kl. |
R. Tomaszewicz |
Udział
Nagrody |
35. |
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 5-6 "Silni, zwinni, odważni“. |
Uczniowie klas 5-6 |
S. Balukiewicz |
III miejsce
Dyplom |
36. |
Strefowe zawody "Semafor". |
W. Jodko 1 kl.
P. Daniszewska 2 kl.
S. Mozarska 3 kl.
Ł. Dzisiewicz 4 kl. |
A. Miluszkiewicz
R. Tomaszewicz |
II miejsce |
37. |
Rejonowy konkurs z języka polskiego "Najlepszy z języka polskiego".
Mini olimpiada 9-10 kl. |
A. Lipniewicz 5 kl.
M. Michalkiewicz 5 kl.
R. Kardis 6 kl.
M. Michalkiewicz 8 kl.
I. Chorostin 10 kl. |
K. Stankiawiczienie |
I miejsce
Udział |
38. |
Festiwal tańca. |
Uczniowie klasy 4 |
A. Miluszkiewicz |
Udział |
39. |
XVI Festiwal Teatrów Szkolnych ,,Wilno – 2012”. Teatr lalkowy przedstawił sztukę ,,Pipi idzie do szkoły”. |
Uczniowie klasy 2 |
J. Rinkunienie |
II miejsce
Nagroda Srebrnego Dzwoneczka |
40. |
Rejonowe zawody "Kwadrat 3-4 kl.". |
Uczniowie klas 3-4 |
A. Miluszkiewicz
R. Tomaszewicz |
II miejsce |
41. |
Mini olimpiada Litwy uczniom klas8 z jęz. polskiego. |
M. Michalkiewicz 8 kl. |
K. Stankiawiczienie |
III miejsce
Nagrody |
42. |
Rejonowe zawody piłki nożnej wśród dziewcząt. |
Ż. Stankiawicziutie 9 kl.
A. Maciulewicz 9 kl.
S. Kowalauskajtie 9 kl.
I. Niewierowicz 9 kl.
J. Stankiewicz 9 kl.
M. Michalkiewicz 8 kl |
S. Balukiewicz |
III miejsce
Dyplom
|
43. |
Rejonowe zawody piłki nożnej wśród chłopców. |
E. Bakszański 9 kl.
K. Bujnowski 9 kl.
M. Lipniewicz 9 kl.
D. Kułakowski 9 kl.
L. Zdzanowicz 9 kl.
A. Olechnowicz 8 kl. |
S. Balukiewicz |
Udział |
44. |
Międzynarodowy konkurs "Słynni Polacy XX wieku" "Prof. Mieczyslaw Albert Krąpiec OP-kaplan, filozof, pedagog, patriota". |
I. Chorostin 10 kl. |
s. J. Steckiewicz |
Dyplom uczestnika
(konkurs odbył się w Lublinie)
|
45. |
Rejonowe zawody "Kwadrat 5-6 kl.". |
Uczniowie klas 5-6 |
S. Balukiewicz |
2-I miejsca
Dyplomy |
46. |
Rejonowy konkurs uczniom klas 4 "Piszę bez błędów". |
A. Jodkajtie 4 kl. |
A. Miluszkiewicz |
5 miejsce z 32 uczestników |
47. |
Rejonowe sztafety czworoboju dziewcząt i chłopców. |
Ż. Stankiawicziutie 9 kl.
M. Michalkiewicz 8 kl
K. Gilun 7 kl.
E. Paszkowska 7 kl.
A. Olechnowicz 8 kl.
E. Butkiewicz 8 kl.
D. Kułakowski 9 kl.
I. Kudriaszow 7 kl. |
S. Balukiewicz |
I miejsce - dziewczynki
II miejsce - chłopcy
|