Nr.
|
Nazwa
|
Uczestnicy
|
Kierownik
|
Miejsce, nagrody
|
1.
|
Strefowy konkurs recytatorski "Kresy - 2007“
|
M. Grigonis 4 kl.
I. Chorostin 6 kl.
R. Borkowski 10 kl.
|
A. Miluszkiewicz
K. Stankiawiczienie
T. Młyńska
|
I miejsca, dyplomy
|
2.
|
Rejonowy konkurs recytatorski "Kresy - 2007“
|
M. Grigonis 4 kl.
I. Chorostin 6 kl.
R. Borkowski 10 kl.
|
A. Miluszkiewicz
K. Stankiawiczienie
T. Młyńska
|
Udział
|
3.
|
Konkurs ortograficzny dla uczni klasy 10 "Mistrz ortografii" organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna"
|
A. Kułakowska 10 kl.
|
K. Stankiawiczienie
|
Udział
|
4.
|
Konkurs dla uczni klasy 10 "Geriausias iš lietuvių kalbos" organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna"
|
A. Kułakowska 10 kl.
|
W. Burzdżiuwienie
|
Udział
|
5.
|
Konkurs historyczny "Nurtem Wilii“
|
R. Borkovski 10 kl.
|
L. Łapszewicz
|
Dyplomy, upominki
|
6.
|
Konkurs historyczny "Wiedza historyczna o Marszałku J.Piłsudzkim“
|
B. Ragucka 10 kl.
R. Borkowski 10 kl.
|
L. Łapszewicz
|
Dyplomy
|
7.
|
Strefowe zajęcia z języka polskiego "W krainie baśni”
|
Uczniowie klasy 5
|
K. Stankiawiczienie
|
Udział
|
8.
|
Konkurs "Nie krzywdzimy innych” organizowany przez komisariat policji rejonu wileńskiego
|
I. Chorostin 6 kl.
Z. Tomaszewicz 6 kl.
W. Pawiłowicz 6 kl.
A. Michalkiewicz 6 kl.
J. Jodko 5 kl.
S. Kawalauskaitie 5 kl.
R. Sadowska 5 kl.
A. Maciulewicz 5 kl.
|
J. Darasewicz
|
Dyplomy, upominki
|
9.
|
Rejonowa 56 - olimpiada z fizyki
|
K. Darasewicz 9 kl.
T. Sadowski 10 kl.
|
J. Darasewicz
|
Udział
|
10.
|
Rejonowa olimpiada z matematyki
|
K. Darasewicz 9 kl.
T. Sadowski 10 kl.
|
B. Judżentitie
|
Udział
|
11.
|
Rejonowe zawody gry w szachy
|
A. Tatol 9 kl.
E. Michalkiewicz 9 kl.
K. Karazniawiczius 9 kl.
|
D. Romanowski
|
Udział
|
12.
|
Rejonowe zawody gry w warcaby
|
B. Ragucka 10 kl.
K. Karazniawiczius 9 kl.
R. Borkowski 10 kl.
|
D. Romanowski
|
II miejsce, dyplomy
|
13.
|
Rejonowe zawody tenisa
|
E. Michalkiewicz 9 kl
R. Borkowski 10 kl.
J. Sudujka 10 kl.
I. Kacełowicz 10 kl.
|
D. Romanowski
|
Udział
|
14.
|
Rejonowy konkurs recytatorski
|
E. Gasińska 9 kl.
I. Chorostin 6 kl.
|
W. Burzdżiuwienie
|
Udział
|
15.
|
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 5-6 "Silni, zwinni, odważni“
|
Uczniowie klas 5 - 6
|
D. Romanowski
|
II miejsce, dyplomy
|
16.
|
Rejonowa olimpiada z historii
|
J. Subotowicz 10 kl.
|
L. Łapszewicz
|
Udział
|
17.
|
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 3-4 "Silni, zwinni, odważni“
|
Uczniowie klas 3-4
|
D. Romanowski
|
I miejsce, puchar
|
18.
|
Strefowe zajęcie z plastyki "Co wiemy o pierwotnej sztuce?”
|
Uczniowie klasy 8
|
J. Darasewicz
|
Dyplom uczestnika
|
19.
|
Konkurs wiedzy historycznej „Co wiesz o Litwie?"
|
A. Sudujka 7 kl.
L. Zdanowicz 5 kl.
|
L. Łapszewicz
|
Dyplom uczestnika
|
20.
|
Rejonowe święto poezji klas początkowych
|
M. Grigonis 4 kl.
|
A. Miluszkiewicz
|
Dyplom uczestnika
|
21.
|
Wiktoryna klasy 4 "Jestem katolikiem – członkiem narodu Boga”, II etap
|
Uczniowie klasy 4
|
S. Łazarenko
A. Miluszkiewicz
|
Dyplom uczestnika
|
22.
|
Rejonowe zawody koszykarskie chłopców 3 x 3 wśród szkół podstawowych
|
E. Michalkiewicz 9 kl.
R. Borkowski 10 kl.
K. Karazniawiczius 9 kl.
G. Jasiński 10 kl.
T. Sadowski 10 kl.
M. Sadowski 10 kl.
|
D. Romanowski
|
III miejsce
Dyplom
|
23.
|
Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur“
|
42 uczni klas 5-10
|
B. Judżentitie
|
Podziękowanie za uczestnictwo
|
24.
|
Rejonowe zawody koszykarskie dziewcząt 3 x 3 wśród szkół podstawowych
|
B. Ragucka 10 kl.
J. Subotowicz 10 kl.
J. Sudujka 10 kl.
I. Kacełowicz 10 kl.
E. Gasińska 9 kl.
|
D. Romanowski
|
I miejsce
Puchar
|
25.
|
Przegląd teatrzyków szkolnych. Kółko teatru "Świat twórczy” przedstawił sztukę "Jaś i Małgosia”
|
Uczniowie 2 kl., pomocnicy klasy 5
|
J. Rinkunienie
|
Podziękowanie
|
26.
|
Rejonowe zawody narciarskie
|
E. Michalkiewicz 9 kl.
R. Giniewicz 9 kl.
K. Karazniawiczius 9 kl.
|
D. Romanowski
|
II miejsce, dyplom
|
27.
|
Rejonowa olimpiada z geografii
|
J. Bernotajtie 9 kl.
|
I. Jancziauskienie
|
Udział
|
28.
|
Strefowe zawody "Semafor"
|
uczniowie 3 - 4 kl.
|
R. Tomaszewicz
|
II miejsce
|
29.
|
Rejonowe zawody koszykarskie dziewcząt 5x5 wśród szkół podstawowych
|
B. Ragucka 10 kl.
J. Subotowicz 10 kl.
J. Sudujka 10 kl.
I. Kacełowicz 10 kl.
E. Gasińska 9 kl.
A. Subotowicz 7 kl.
|
D. Romanowski
|
I miejsce
Puchar
|
30.
|
Rejonowe zawody koszykarskie chłopców 5x 5 wśród szkół podstawowych
|
E. Michalkiewicz 9 kl.
R. Borkowski 10 kl.
K. Karazniawiczius 9 kl.
G. Jasiński 10 kl.
T. Sadowski 10 kl.
M. Sadowski 10 kl.
|
D. Romanowski
|
I miejsce
Puchar
|
31.
|
Rejonowy konkurs z chemii "Chemia i ja”
|
J. Wojciechowicz 8 kl.
M. Bernotas 8 kl.
E. Gasińska 9 kl.
K. Darasewicz 9 kl.
J. Subotowicz 10 kl.
J. Sudujka 10 kl.
|
J. Borowik
|
II miejsce,
dyplom
|
32.
|
Strefowa mini olimpiada z j. polskiego "Najlepszy z języka polskiego”
|
A. Maciulewicz 5 kl.
J. Stankiewicz 5 kl.
I. Chorostin 6 kl.
J. Miluszkiewicz 9 kl.
D. Kardis 7 kl.
A. Subotowicz 7 kl.
A. Kułakowska 10 kl.
|
R. Tomaszewicz
T. Młynska
L. Kotłowska
D. Romanowski
|
Dyplomy za uczestnictwo
|
33.
|
Rejonowa mini olimpiada z j. polskiego "Najlepszy z języka polskiego”
|
J. Stankiewicz 5 kl.
D. Kardis 7 kl.
A. Kułakowska 10 kl.
|
R. Tomaszewicz
L. Kotłowska
D. Romanowski
|
List pochwalny
Dyplom uczestnika
Dyplom uczestnika
|
34.
|
Rejonowe sztafety krosu
|
K. Karazniawiczius 9 kl.
R. Giniewicz 9 kl.
A. Subotowicz 7 kl.
J. Subotowicz 10 kl.
|
D. Romanowski
|
Udział
|
35.
|
Rejonowy festiwal sztuki
|
Zespół "Suderwianka",
"Malinki”
|
I. Bujnowska
A. Miluszkiewicz
|
Podziękowanie
|
36.
|
Rejonowe zawody "Kwadrat" 3 - 4 kl.
|
Uczniowie 4 kl.
|
A. Miluszkiewicz
|
I miejsce
Puchar
|
37.
|
Rejonowe zawody "Kwadrat" 5 -6 kl.
|
Uczniowie 5-6 kl.
|
D. Romanowski
|
I miejsce
Puchar
|
38.
|
Rejonowe zawody piłki nożnej dziewcząt i chłopców
|
Uczennice 8 - 10 kl.
|
D. Romanowski
|
Udział
|
39.
|
Rejonowe sztafety czworoboju dziewcząt i chłopców
|
Uczniowie 6-7 kl.
|
D. Romanowski
|
I miejsce
Puchar (dziewczynki)
II miejsce (chłopcy)
|