Nr.
|
Nazwa
|
Uczestnicy
|
Kierownik
|
Miejsce, nagrody
|
1.
|
Konkurs "Moja wiedza o Papieżu Janie Pawle II”, organizowany w Szkole Podstawowej im. Mieszka I Nr. 19 w Białymstoku
|
Uczniowie klasy 5
|
J. Steckiewicz
M. Łapin
|
Udział, upominki
|
2.
|
Konkurs "Mój ulubiony teks literacki”, organizowany przez Stowarzyszenie "Wspólnota Polska” w Elblągu
|
Uczniowie klas 3-8
|
R. Tomaszewicz
J. Rinkunienie
T. Młyńska
M. Łapin
|
Dyplomy, upominki, wyjazd do miasta Elbląg
|
3.
|
Konkurs plastyczny "Ojczyzna moich przodków“, organizowany przez Stowarzyszenie "Wspólnota Polska” w Elblągu
|
Uczniowie klas 3-8
|
R. Tomaszewicz
J. Rinkunienie
J. Darasewicz
|
Dyplomy, upominki, wyjazd do miasta Elbląg
|
4.
|
Strefowy konkurs recytatorski "Kresy - 2008“
|
J. Stankiewicz 6 kl.
M. Griszko 8 kl.
I. Chorostin 7 kl.
E. Gasińska 10 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
|
M. Łapin
T. Młyńska
|
Udział
I miejsce
I miejsce
|
5.
|
Rejonowy konkurs recytatorski "Kresy - 2008“
|
M. Griszko 8 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
|
M. Łapin
T. Młyńska
|
Udział
|
6.
|
Konkurs ortograficzny dla uczni klasy 10 "Mistrz ortografii", organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna"
|
E. Gasińska 10 kl.
|
T. Młyńska
|
Udział
|
7.
|
Konkurs dla uczni klasy 10 "Geriausias iš lietuvių kalbos", organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna"
|
J. Bernotajtie 10 kl.
J. Miluszkiewicz 10 kl.
|
W. Burzdżiuwienie
|
Udział
|
8.
|
Rejonowe zawody gry w szachy
|
A. Tatol 10 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
K. Karazniawiczius 10 kl.
|
D. Romanowski
|
Udział
|
9.
|
Rejonowe zawody gry w warcaby
|
A. Tatol 10 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
K. Karazniawiczius 10 kl.
|
D. Romanowski
|
Udział
|
10.
|
Strefowe zajęcia z języka polskiego "W krainie baśni”
|
Uczniowie klas 8-10
|
M. Łapin
|
Udział
|
11.
|
Rejonowa 57 - olimpiada z fizyki
|
J. Miluszkiewicz 10 kl.
|
J. Darasewicz
|
Udział
|
12.
|
Rejonowa olimpiada z biologii
|
J. Miluszkiewicz 10 kl.
K. Darasewicz 10 kl.
J. Bernotajtie 10 kl.
|
A. Nowogródzka
|
Udział
|
13.
|
Rejonowa olimpiada z matematyki
|
K. Darasewicz 10 kl.
|
B. Judżentitie
|
Udział
|
14.
|
Rejonowe zawody tenisa
|
A. Tatol 10 kl.
J. Miluszkiewicz 10 kl.
E. Gasińska 10 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
K. Karazniawiczius 10 kl
R. Giniewicz 10 kl.
|
D. Romanowski
|
Udział
|
15.
|
Rejonowe zawody narciarskie
|
E. Michalkiewicz 10 kl.
K. Karazniawiczius 10 kl
J. Bernotajtie 10 kl.
|
D. Romanowski
|
Udział
|
16.
|
"W Hołdzie Janoni Pawłowi II – młodzież Litwy“ organizowany przez Centrum Archidiecezji Wileńskiej (etap I)
|
J. Bernotajtie 10 kl.
K. Karazniawiczius 10 kl
A. Tatol 10 kl.
J. Miliuškevič 10 kl.
A. Awgust 10 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
|
J. Steckiewicz
|
II miejsce
|
17.
|
Rejonowa olimpiada z chemii
|
J. Miluszkiewicz 10 kl.
|
J. Borowik
|
I miejsce
|
18.
|
Konkurs recytatorski z języka litewskiego poświęcony Tysiącleciu imienia Litwy
|
M. Griszko 8 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
|
W. Burzdżiuwienie
|
Podziękowanie
Udział
|
19.
|
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 3-4 "Silni, zwinni, odważni“
|
Uczniowie klas 3-4
|
R. Tomaszewicz
|
I miejsce, puchar
|
20.
|
Rejonowa olimpiada z jęz. angielskiego
|
K. Darasewicz 10 kl.
|
O. Shkoda
|
Dyplom uczestnika
|
21.
|
Konkurs “Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (rysunek, wypracowanie)
|
J. Bernotajtie 10 kl. (wypracowanie)
S. Kowalauskajtie 6 kl.
R. Giniewicz 10 kl.
A. Tatol 10 kl.
|
W. Burzdżiuwienie
J. Darasewicz
|
II miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce
|
22.
|
Rejonowa olimpiada z geografii
|
J. Bernotajtie 10 kl.
|
I. Jancziauskienie
|
Udział
|
23.
|
Republikański konkurs „Gintaro kelias”
|
Uczniowie klas 5-10
|
W. Burzdżiuwienie
B. Judżentitie
|
Podziękowanie, udział
|
24.
|
Rejonowa olimpiada z historii
|
J. Miluszkiewicz 10 kl.
|
L. Łapszewicz
|
Udział
|
25.
|
"W Hołdzie Janoni Pawłowi II – młodzież Litwy“ organizowany przez Centrum Archidiecezji Wileńskiej (etap II)
|
Uczniowie klasy 10
|
J. Steckiewicz
|
Zaproszenie na udział w III etapie, wycieczka
|
26.
|
Rejonowe zawody koszykarskie wśród dziewcząt 3x3
|
E. Gasińska 10 kl.
A. Lipniewicz 10 kl.
A. Subatowicz 8 kl.
|
D. Romanowski
|
I miejsce, puchar
|
27.
|
Rejonowe zawody koszykarskie wśród chłopców 3x3
|
E. Michalkiewicz 10 kl.
K. Karazniawiczius 10 kl.
A. Babelis 9 kl.
|
D. Romanowski
|
III miejsce
|
28.
|
Rejonowa olimpiada z technologii
|
A. Sudujka 8 kl.
|
J. Darasewicz
|
Udział
|
29.
|
Przegląd teatrzyków szkolnych. Kółko teatru "Świat twórczy” przedstawił sztukę "Kabaret na jednej nodze”
|
Uczniowie klasy 3
|
J. Rinkunienie
|
Zaproszenie do finału
|
30.
|
Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur”
|
Uczniowie klas 5-10 (35 osób)
|
B. Judżentitie
|
Udział
|
31.
|
Rejonowe zawody gry w warcaby dla uczniów klas 4 i młodszych
|
E. Paszkowska 4 kl.
I. Kudraszow 4 kl.
R. Kardis 3 kl.
W. Borkowski 3 kl.
|
R. Tomaszewicz
J. Rinkunienie
D. Romanowski
|
I miejsce
|
32.
|
Konkurs poezji religijnej
|
E. Michalkiewicz 10 kl.
D. Kardis 8 kl.
M. Griszko 8 kl.
M. Grigonis 5 kl.
S. Tylingo 3 kl.
|
J. Steckiewicz
|
II miejsce
Dyplom uczestnika
Podziękowanie
Podziękowanie
Dyplom uczestnika
|
33.
|
Rejonowe zawody koszykarskie wśród dziewcząt 5x5
|
E. Gasińska 10 kl.
A. Lipniewicz 10 kl.
A.Tatol 10 kl.
J. Miluszkiewicz 10 kl.
A. Subatowicz 8 kl.
|
D. Romanowski
|
I miejsce, puchar
|
34.
|
Rejonowa olimpiada z plastyki
|
R. Giniewicz 10 kl.
|
J. Darasewicz
|
Udział
|
35.
|
Rejonowe święto poezji klas początkowych
|
K. Gilun 4 kl.
|
R. Tomaszewicz
|
Dyplom uczestnika
|
36.
|
XIII festiwal teatrów szkolnych „Wilno 2009”
|
W. Borkowski 3 kl.
D. Łapin 3 kl.
A. Lipniewicz 3 kl.
S. Tylingo 3 kl.
|
J. Rinkunienie
|
I miejsce nagroda „Złotego dzwoneczka”
|
37.
|
Rejonowe zawody koszykarskie wśród chłopców 5x5
|
E. Michalkiewicz 10 kl.
K. Karazniawiczius 10 kl.
A. Jakowuk 10 kl.
A. Babelis 9 kl.
M. Bernotas 9 kl.
|
D. Romanowski
|
Udział
|
38.
|
Strefowe zawody "Semafor"
|
Uczniowie klas 1-4
|
R. Tomaszewicz
J. Rinkunienie
A. Miluszkiewicz
|
II miejsce
|
39.
|
Strefowa mini olimpiada z j. polskiego "Najlepszy z języka polskiego”
|
D. Kardis 8 kl.
M. Michalkiewicz 5 kl.
J. Stankiewicz 6 kl.
J. Bernotajtie 10 kl.
|
M. Łapin
T. Młyńska
|
I miejsce
II miejsce
II miejsce
I miejsce
|
40.
|
Rejonowe sztafety krosu
|
A. Subotowicz 8 kl.
A. Jakowuk 10 kl.
A. Lipniewicz 10 kl.
E. Michalkiewicz 10 kl.
|
D. Romanowski
|
Udział
|
41.
|
Rejonowe zawody "Kwadrat" 3 - 4 kl.
|
Uczniowie klas 3-4
|
R. Tomaszewicz
J. Rinkunienie
|
II miejsce
|
42.
|
Rejonowa mini olimpiada z j. polskiego "Najlepszy z języka polskiego”
|
D. Kardis 8 kl.
M. Michalkiewicz 5 kl.
J. Stankiewicz 6 kl.
J. Bernotajtie 10 kl.
|
M. Łapin
T. Młyńska
|
Udział
Udział
II miejsce
Udział
|
43.
|
Uczestnictwo w kampanii „Veiksmo savaitė 2009”
|
J. Bernotajtie 10 kl.
|
W. Burzdżiuwienie
|
Podziękowanie
|
44.
|
Rejonowe zawody "Kwadrat" 5 -6 kl.
|
Drużyna dziewcząt 5-6 kl.
Drużyna chłopców 5-6 kl.
|
D. Romanowski
|
I miejsce
Puchar
I miejsce
Puchar
|
45.
|
Rejonowe zawody piłki nożnej dziewcząt i chłopców
|
Uczniowie 9-10 kl.
|
D. Romanowski
|
Udział
|