lt pl
Menu
 
 
 
 
Nowości
2020-04-10
Życzenia dla społeczności szkoły
2020-03-26
NAUCZANIE ZDALNE!
2019-08-23
Nowy Rok Szkolny!
2017-11-15
Projekt "Razem dla Edukacji"
2017-08-21
INAUGURACJA NOWEGO 2017-2018 ROKU SZKOLNEGO!
 
Więcej
 
Szukaj
 
 
Kalendarz
2020 - Czerwiec 05
0102030405060723
0809101112131424
1516171819202125
2223242526272826
2930010203040527
PnWtŚrCzPtSN
Społeczność » Nauczyciele

Pedagodzy

Nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne:
Czesława Kardis -  nauczycielka metodyk grupy przygotowawczej "Pszczółki";
Renata Starenkienie - nauczycielka grupy przygotowawczej "Pszczółki";
Lilija Kratkowska -  starsza wychowawczyni grupy doszkonej "Misiaczki";
Beata Tylinga - wychowawczyni grupy doszkonej "Motyle";
Nijola Skarulskaja - wychowawczyni grupy doszkonej;
Wiesława Mażejkienie - wychowawczyni grupy doszkonej.
Danuta Witkunienie - starsza wychowawczyni grupy doszkonej.


Nauczanie początkowe:
Regina Danowska - nauczycielka nauczania początkowego;
Anna Miliuszkiewicz - nauczycielka metodyk nauczania początkowego;
Renata Tomaszewicz - starsza nauczycielka nauczania początkowego;
Bożena Kasparienie - starsza nauczycielka nauczania początkowego;
Bożena Kilnienie - starsza nauczycielka j. litewskiego;

Nauczanie podstawowe:
Krystyna Stankiawiczienie – starsza nauczycielka j. polskiego;
Wita Burzdżiuwienie – nauczycielka metodyk j. litewskiego;
Regina Danowska – starsza nauczycielka j. polskiego;
Justyna Dajnowska – starsza nauczycielka j. angielskiego;
Marek Mackiewcz – nauczyciel geografii i technologii informatycznych;
Lucyna Łapszewicz – nauczycielka metodyk historii;
Zbigniew Sinkiewicz –  nauczyciel metodyk wychowania fizycznego i biologii;
Iwona Bujnowskaja – starsza nauczycielka muzyki;
Danuta Gulbinowicz – starsza nauczycielka chemii;
Czesława Lachowicz – nauczycielka metodyk plastyki;
Leokadija Malewska – nauczycielka metodyk fizyki;
Lucja Jastrasmkienie – nauczycielka matematyki;
Ludmiła Tichutina - nauczycielka religii;
Katarzyna Oleszkiewicz - starsza nauczycielka technologii.

 

Strona wstecz