Nr.
|
Nazwa
|
Uczestnicy
|
Kierownik
|
Miejsce, nagrody
|
1.
|
Strefowy konkurs recytatorski "Kresy - 2012“. |
Ł. Dzisiewicz 5 kl.
A. Stankiawiczius 6 kl.
A. Lipniewicz 6 kl.
W. Borkowski 7 kl.
R. Sadowska 10 kl.
A. Maciulewicz 10 kl.
K. Gilun 8 kl. |
K. Stankiawiczienie
T. Młyńska |
|
2.
|
Rejonowy konkurs recytatorski "Kresy - 2012“. |
A. Stankiawiczius 6 kl.
W. Borkowski 7 kl.
A. Maciulewicz 10 kl.
K. Gilun 8 kl. |
K. Stankiawiczienie
T. Młyńska |
Udział
|
3. |
Dyktando z języka polskiego "Mistrz ortografii", organizowane przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna". |
A. Maciulewicz 10 kl.
J. Stankiewicz 10 kl. |
K. Stankiawiczienie |
Udział |
4.
|
Otwarcie tygodnia języka polskiego. |
M. Michalkiewicz 9 kl.
A. Maciulewicz 10 kl.
J. Stankiewicz 10 kl. |
K. Stankiawiczienie |
II miejsce
III miejsce
Udział |
5. |
Krajowy konkurs technologii informatycznych ,,Bóbr“. |
37 uczniów klas 5-10
W. Sudujka |
L. Lipiejko |
Podziękowania za udział
II miejsce |
6.
|
Konkurs dla uczni klasy 10 "Geriausias iš lietuvių kalbos", organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna". |
J. Stankiewicz 10 kl. |
W. Burzdżiuwienie |
Udział |
7. |
Rejonowe zawody gry w siatkówkę. |
Drużyna dziewcząt |
Z. Sinkiewicz |
II miejsce |
8.
|
Rejonowe zawody gry w warcaby. |
A. Lipniewicz 6 kl.
E. Bakszański 10 kl. |
Z. Sinkiewicz |
II miejsce |
9.
|
Rejonowe zawody gry w szachy. |
P. A. Sinkiewicz 6 kl.
K. Butkiewicz 7 kl.
Ż. Stankiawicziutie 10 kl. |
Z. Sinkiewicz |
I miejsce
|
10. |
Rejonowa olimpiada z chemii. |
R. Sadowska 10 kl. |
L. Kolendo |
Udział |
11. |
Rejonowa olimpiada z matematyki. |
J. Jodko 10 kl. |
B. Judżentitie |
Udział |
12. |
Rejonowa olimpiada z fizyki. |
A. Maciulewicz 10 kl. |
J. Darasewicz |
Udział |
13. |
Strefowy konkurs z języka polskiego. |
A. Jodkaitie 5 kl.
A. Lipniewicz 6 kl.
M. Michalkiewicz 6 kl.
R. Kardis 7 kl.
A. Lipniewicz 7kl.
K. Gilun 8 kl.
|
K. Stankiawiczienie
T. Młyńska
|
I miejsce
I miejsce
|
14. |
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 5-6 ,,Silni, zwinni, odważni". |
G. Baniukiewicz 5 kl.
J. Zapolskaitie 5 kl.
W. Sudujka 5 kl.
I. Woitkiewicz 5 kl.
G. Biekszaitie 6 kl.
A. Jodzewicz 6 kl.
A. Lipniewicz 6 kl.
P. Maciulewicz 6 kl.
A. Stankiawiczius 6 kl.
P. A. Sinkiewicz 6kl.
M. Michalkiewicz 6kl.
E. Kowalauskas 6 kl. |
Z. Sinkiewicz |
I miejsce |
15. |
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 3-4 ,,Silni, zwinni, odważni". |
uczniowie 3-4 kl. |
R. Tomaszewicz
R. Romejko |
I miejsce |
16. |
Rejonowa olimpiada z historii. |
L. Zdanowicz 10 kl. |
L. Lapszewicz |
II miejsce |
17. |
Konkurs recytatorski z języka litewskiego. |
W. Borkowski 7 kl. |
W. Burzdżiuwienie |
Udział |
18. |
Strefowa mała olimpiada z języka angielskiego. |
M. Michalkiewicz 6 kl.
W. Borkowski 7 kl.
J. Gerulska 7 kl. |
J. Dajnowska |
Udział |
19. |
Rejonowe zawody koszykarskie wśród dziewcząt 3x3. |
Ż. Stankiawicziutie, 10 kl.
I. Niewierowicz 10 kl.
A. Maciulewicz 10 kl.
S. Kowalauskaitie 10 kl.
J. Stankiewicz 10 kl. |
Z. Sinkiewicz |
I miejsce |
20. |
Rejonowe zawody koszykarskie wśród chłopców 3x3. |
D. Kułakowski 10 kl.
K. Bujnowski 10 kl.
M. Lipniewicz 10 kl.
E. Bakszański 10 kl.
L. Zdanowicz 10 kl. |
Z. Sinkiewicz |
I miejsce |
21. |
Mała olimpiada z matematyki. |
Ł. Dzisiewicz 5 kl.
P. A. Sinkiewicz 6kl.
E. Kowalauskas 6 kl.
A. Lipniewicz 7 kl. |
B. Judżentitie |
Udział |
22. |
Rejonowa olimpiada z technologii. |
E. Bakszański 10 kl. |
J. Darasewicz |
Udział |
23.
|
Rejonowa olimpiada z plastyki. |
S. Kowalauskaitie 10 kl. |
J. Darasewicz |
Udział |
24. |
Rejonowe zawody koszykarskie wśród dziewcząt 5x5.
|
Ż. Stankiawicziutie 10 kl.
I. Niewierowicz 10 kl.
A. Maciulewicz 10 kl.
S. Kowalauskaitie 10kl.
J. Stankiewicz 10 kl. |
Z. Sinkiewicz |
II miejsce |
25. |
Rejonowe zawody koszykarskie wśród chłopców 5x5. |
D. Kułakowski 10 kl.
K. Bujnowski 10 kl.
M. Lipniewicz 10 kl.
E. Bakszański 10 kl.
I. Kudriaszow 8 kl.
|
Z. Sinkiewicz |
I miejsce |
26. |
Festiwal artystyczny. |
uczniowie 2-4 kl. |
I. Bujnowska |
Udział |
27. |
Strefowy konkurs klas początkowych ,,Święto poezji". |
P. E. Zdanowicz, 1 kl.
V. Jodko, 2 kl.
P. Daniszewska, 3 kl.
|
A. Miluszkiewicz
R. Tomaszewicz
R. Romejko |
Udział
II miejsce
I miejsce |
28. |
Rejonowy konkurs klas początkowych ,,Święto poezji". |
P. Daniszewska, 3 kl. |
R. Romejko |
Podziękowanie |
29. |
Strefowy konkurs z języka polskiego ,,Piszę bez błędów". Mini olimpiada.
|
A. Jodkaitie, 5 kl.
R. Kardis, 7 kl.
M. Michalkiewicz, 9 kl.
R. Sadowska, 10 kl.
J. Lipniewicz, 8 kl.
|
K. Stankiawiczienie
T. Mlyńska
|
I miejsce
II miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
|
30.
|
Rejonowy konkurs ,,W imię Boga za wolność naszą i waszą".
|
M. Michalkewicz, 9 kl.
|
K. Stankiawiczienie
|
Udział
|
31. |
Międzynarodowy konkurs matematyczny ,,Kangur 2013".
|
23 uczniowie 5-10 kl.
|
B. Judżentitie
|
Podziękowania
|
32. |
Republikański konkurs z języka angielskiego ,,Amber strar".
|
uczniowie 5-10 kl.
|
J. Dajnowska
|
Udział
|
33. |
Republikański konkurs z języka litewskiego ,,Gintaro kelias". |
uczniowie 4-10 kl.
|
W. Burzdżiuwienie
K. Sinkiewicz
A. Biekszienie
|
Udział
|
34. |
Rejonowy konkurs z języka polskiego ,,Piszę bez błędów" 5-8 kl., mini olimpiada 9-10 kl. |
A. Jodkaitie, 5 kl.
R. Kardis, 7 kl.
M. Michalkiewicz, 9 kl.
J. Lipniewicz, 8 kl.
|
K. Stankiawiczienie
T. Mlyńska
|
III miejsce
|
35. |
Rejonowe zawody gry w warcaby uczniom 4 kl.
|
B. Jasinski, 4 kl.
A. Lipniewicz, 4 kl.
I. Jusel, 3 kl.
|
R. Tomaszewicz
R. Romejko
|
II miejsce
|
36. |
Strefowe zawody ,,Semafor".
|
P. Daniszewska, 3 kl.
W. Jodko, 2 kl.
B. Stankiewicz, 3 kl.
S. Mozarska, 4 kl.
|
A. Miluszkiewicz
R. Romejko
R. Tomaszewicz
|
III miejsce
|
37. |
Rejonowe zawody gry w kwadrat uczniom 3-4 kl.
|
P. Daniszewska, 3 kl.
E. Piecziulis, 4 kl.
D. Jacznik, 4 kl.
B. Jasinski, 4 kl.
A. Szczerbo, 4 kl.
S. Mozarska, 4 kl.
|
R. Tomaszewicz
|
I miejsce
|
38. |
Konkurs poezji religijnej ,,Wiara czyni cuda".
|
P. Daniszewska, 3 kl.
W. Borkowski 7 kl.
M. Grigonis, 9 kl.
|
s. J. Steckiewicz
|
II miejsce
I miejsce
III miejsce
|
39. |
Rejonowa olimpiada z języka litewskiego szkołom mniejszości narodowych.
|
A. Maciulewicz |
W. Burzdżiuwienie |
V miejsce |
40. |
Rejonowe zawody w biegu na przełaj. |
S. Tylingo, 7 kl.
M. Michalkiewicz, 9 kl.
M. Lipniewicz, 10 kl.
D. Kułakowski, 10 kl. |
Z. Sinkiewicz |
II miejsce |
41. |
Rejonowe zawody piłki nożnej wśród dziewcząt. |
K. Gilun, 8 kl.
M. Michalkiewicz, 9 kl.
K. Stankiawicziutie, 9 kl.
I. Niewierowicz, 10 kl.
A. Maciulewicz, 10 kl.
J. Stankiewicz, 10 kl.
Ż. Stankiawicziutie, 10 kl.
|
Z. Sinkiewicz |
II miejsce |
42. |
Rejonowe zawody piłki nożnej wśród chłopców. |
K. Bujnowski, 10 kl.
l. Zdanowicz, 10 kl.
A. Olechnowicz, 10 kl.
J. Lipniewicz, 8 kl.
K. Butkiewicz, 7 kl. |
Z. Sinkiewicz |
Udział |
43. |
Rejonowe zawody ,,Kwadrat" 5-6 kl. wśród dziewcząt. |
I. Woitkiewicz, 5 kl.
A. Jodkaitie, 5 kl.
W. Sudujka, 5 kl.
J. Zapolskaitie, 5 kl.
G. Biekszaitie, 5 kl.
A. Jodzewicz, 6 kl.
A. Lipniewicz, 6 kl.
|
Z. Sinkiewicz |
II miejsce |
44. |
Rejonowe zawody ,,Kwadrat" 5-6 kl. wśród chłopców. |
T. Bakszański, 5 kl.
G. Baniukiewicz, 5 kl.
P. A. Sinkiewicz, 6 kl.
A. Stankiawiczius, 6 kl.
E. Kowalauskas, 6 kl.
P. Maciulewicz, 6 kl.
R. Sinkiewicz, 6 kl. |
Z. Sinkiewicz |
I miejsce |
45. |
Rejonowy konkurs recytatorski paświęcony prałatowi J. Obrembskiemu. |
W. Borkowski 7 kl.
D. Łapin, 7 kl.
R. Kardis, 7 kl. |
s. J. Steckiewicz |
II miejsce |
46. |
Republikański konkurs z geografii ,,Poznaj Francję". |
W. Borkowski 7 kl.
|
I. Jancziauskienie |
II miejsce |
47. |
Republikańska olimpiada z języka litewskiego dla szkół mniejszości narodowych. |
A. Maciulewicz, 10 kl. |
W. Burzdżiuwienie |
Udział |
48. |
Rejonowy konkurs dla klas początkowych ,,Piszę bez błędów". |
S. Mozarska, 4 kl. |
R. Tomaszewicz |
Udział |
49. |
Rejonowe zawody czworoboju wśród chłopców. |
A. Stankiawiczius, 6 kl.
K. Butkiewicz, 7 kl.
I. Kudriaszow, 8 kl.
J. Lipniewicz, 8 kl. |
Z. Sinkiewicz |
III miejsce |
50. |
Rejonowe zawody czworoboju wśród dziewcząt. |
S.Tylingo, 7 kl.
A. Lipniewicz, 7 kl.
K. Gilun, 8 kl. |
Z. Sinkiewicz |
II miejsce |
51. |
Konkurs poezji kraju Wileńskiego poświęcony M. Konopnickiej. |
A. Stankiawiczius, 6 kl.
A. Lipniewicz, 7 kl.
A. Maciulewicz, 10 kl. |
K. Stankiawiczienie |
Udział |