Nr.
|
Nazwa
|
Uczestnicy
|
Kierownik
|
Miejsce, nagrody
|
1.
|
Strefowy konkurs recytatorski "Kresy - 2009“
|
I. Chorostin 8 kl.
R. Sadowska 7 kl.
|
M. Łapin
T. Młyńska
|
Wyróżnienie
Udział
|
2.
|
Konkurs dla uczni klasy 10 "Geriausias iš lietuvių kalbos", organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna"
|
N. Kudriaszowa 10 kl.
|
W. Burzdżiuwienie
|
Udział
|
3.
|
Rejonowe zawody tenisa
|
M. Lipniewicz 7 kl.
D. Kułakowski 7 kl.
B. Zapolski 9 kl.
|
M. Pszczołowski
|
Udział
|
4.
|
Rejonowa olimpiada z biologii
|
M. Griszko 9 kl.
|
A. Nowogródzka
|
Udział
|
5.
|
Rejonowa 58 - olimpiada z fizyki
|
D. Kardis 9 kl.
|
J. Darasewicz
|
Udział
|
6.
|
Rejonowe zawody gry w warcaby
|
A. Subatowicz 9 kl.
D. Kardis 9 kl.
E. Bakszański 7 kl.
|
M. Pszczołowski
|
Udział
|
7.
|
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 3-4 „Odważni, silni, zwinni”
|
Uczniowie klas 3 - 4
|
J. Rinkunienie
|
I miejsce, dyplom
|
8.
|
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 5-6 „Odważni, silni, zwinni”
|
Uczniowie klas 5 - 6
|
M. Pszczołowski
|
III miejsce, dyplom
|
9.
|
Rejonowy konkurs recytatorski
|
A. Maciulewicz 7 kl.
|
W. Burzdżiuwienie
|
Udział
|
10.
|
Rejonowy konkurs pisowni z jęz. polskiego dla uczni kl. 4
|
W. Borkowski 4 kl.
|
J. Rinkunienie
|
Udział
|
11.
|
Strefowy konkurs z języka polskiego "Bogaty świat lektury”
|
A. Maciulewicz 7 kl.
M. Michalkiewicz 6 kl.
J. Ragucka 6 kl.
|
M. Łapin
|
II miejsce, dyplom
|
12.
|
Rejonowe zawody koszykówki wśród dziewcząt 3x3
|
N. Kudriaszowa 10 kl.
A. Subatowicz 9 kl.
I. Rutkowska 9 kl.
A. Maciulewicz 7 kl.
S. Kowalauskajtie 7 kl.
J. Stankiewicz 7 kl.
J. Bernotajtie 7 kl.
|
M. Pszczołowski
|
I miejsce, dyplom
|
13.
|
Rejonowa olimpiada z geografii
|
D. Kardis 9 kl.
|
I. Jancziauskienie
|
Udział
|
14.
|
Rejonowa olimpiada z plastyki
|
A. Subatowicz 9 kl.
|
J. Darasewicz
|
Dyplom uczestnika
|
15.
|
Rejonowe zawody koszykówki wśród chłopców 3x3
|
M. Bernotas 10 kl.
A. Babelis 10 kl.
M. Griszko 9 kl.
B. Zapolski 9 kl.
D. Kułakowski 7 kl.
|
M. Pszczołowski
|
II miejsce, dyplom
|
16.
|
Przegląd teatrzyków szkolnych. Kółko teatru "Świat twórczy” przedstawił sztukę „Babciu, opowiedz mi bajeczkę”
|
Uczniowie klasy 4
|
J. Rinkunienie
|
Zaproszenie do finalu
|
17.
|
Konkurs prewencyjny „Gdy nasze serca biją w jedno” organizowany przez policję rejonu wileńskiego
|
Uczniowie klas 7-10
|
K. Sinkiewicz
I. Bujnowska
|
Dyplom uczestnika, prezenty
|
18.
|
Rejonowe zawody koszykówki wśród chłopców 5x5
|
M. Bernotas 10 kl.
A. Babelis 10 kl.
M. Griszko 9 kl.
B. Zapolski 9 kl.
D. Kułakowski 7 kl.
K. Bujnowski 7 kl.
M. Lipniewicz 7 kl.
|
M. Pszczołowski
|
II miejsce, dyplom
|
19.
|
Rejonowe zawody koszykówki wśród dziewcząt 5x5
|
E. Kuszlewicz 10 kl.
A. Subatowicz 9 kl.
I. Rutkowska 9 kl.
A. Maciulewicz 7 kl.
S. Kowalauskajtie 7 kl.
J. Stankiewicz 7 kl.
J. Bernotajtie 7 kl.
|
M. Pszczołowski
|
I miejsce, dyplom
|
20.
|
XIV festiwal teatrów szkolnych "Wilno 2010"
Nominacja "Najlepszy aktor"
|
W. Borkowski 4 kl.
D. Łapin 4 kl.
R. Kardis 4 kl.
J.Gierulska 4 kl.
A. Jodzewicz 3 kl.
S. Tylingo 4 kl.
|
J. Rinkunienie
|
III miejsce, dyplomy, upominki
Dyplom, upominki
|
21.
|
Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur”
|
Uczniowie klas początkowych
Uczniowie klas 5-10
|
A. Miluszkiewicz
T. Niewierowicz
|
Podziękowanie
|
22.
|
Republikański konkurs z jęz. angielskiego „Amber star”
|
17 uczniów
|
J. Kułakowskaja
|
Sertyfikaty
|
23.
|
Republikański konkurs matematyczny „Eruditus”
|
12 uczniów
|
T. Niewierowicz
|
Sertyfikaty
|
24.
|
Wiktoryna „Jestem katolikiem – czytającym Pismo święte” organizowana przez Centrum Archidiecezji Wileńskiej
|
D. Łapin 4 kl.
W. Borkowski 4 kl.
S. Tylingo 4 kl.
R. Kardis 4 kl.
J. Truszyńska 4 kl.
|
J. Steckiewicz
|
Podziękowanie
|
25.
|
Strefowy konkurs z j. polskiego "Najlepszy z języka polskiego”
Mini olimpiada
|
J. Ragucka 6 kl.
M. Michalkiewicz 6 kl.
J. Stankiewicz 7 kl.
K. Gilun 5 kl.
I. Chorostin 8 kl.
D. Kardis 9 kl.
|
M. Łapin
T. Młyńska
M. Łapin
|
I miejsce
III miejsce
I miejsce
Dyplom uczestnika
II miejsce
II miejsce |
26.
|
Strefowe zawody "Semafor"
|
Uczniowie klas 1-4
|
J. Rinkunienie
A. Miluszkiewicz
|
I miejsce |
27.
|
Strefowy konkurs z j. polskiego "Najlepszy z języka polskiego”
Mini olimpiada
|
J. Ragucka 6 kl.
M. Michalkiewicz 6 kl.
J. Stankiewicz 7 kl.
I. Chorostin 8 kl.
D. Kardis 9 kl.
|
M. Łapin
T. Młyńska
M. Łapin
|
Dyplomy uczestnika
|
28.
|
Strefowe zajęcie z geografii
|
Uczniowie kl. 8
|
I. Jancziauskienie
|
Dyplomy
|
29.
|
Rejonowe zawody "Semafor"
|
Uczniowie klas 1-4
|
J. Rinkunienie
A. Miluszkiewicz
|
II miejsce, puchar, medale, upominki
|
30.
|
Rejonowe sztafety krosu
|
I. Niewierowicz 7 kl.
A. Subatowicz 9 kl.
D. Kułakowski 7 kl.
B. Zapolski 9 kl.
|
M. Pszczołowski
|
Udział
|
31.
|
Rejonowy festywal artystyczny
|
„Suderwianka” – chór kl. początkowych
|
I. Bujnowska
|
Podziękowanie
|
32.
|
Rejonowe zawody "Kwadrat" 3 - 4 kl.
|
Uczniowie klas 3-4
|
J. Rinkunienie
|
I miejsce
|
33.
|
Rejonowe zawody "Kwadrat" 5 -6 kl.
|
Drużyna dziewcząt 5-6 kl.
Drużyna chłopców 5-6 kl.
|
M. Pszczołowski
|
I miejsce
II miejsce
|
34.
|
„Kangur” z jęz. angielskiego i litewskiego
|
Jęz. angielski – 17
Jęz. litewski – 14
|
J. Kułakowskaja
A. Miluszkiewicz
W. Burzdżiuwienie
|
Podziękowanie
|
35.
|
Rejonowe zawody piłki nożnej wśród dziewcząt
|
B. Stuckutie 6 kl.
J. Politajtie 6 kl.
A. Maciulewicz 7 kl.
I. Niewierowicz 7 kl.
J. Bernotajtie 7 kl.
A. Subatowicz 9 kl.
|
M. Pszczołowski
|
III miejsce
|
36.
|
Konkurs „Śladami Świętych Wileńszczyzny: ks. M. Sopoćka” organizowany przez Centrum Archidiecezji Wileńskiej
|
M. Griszko 9 kl.
D. Kardis 9 kl.
A. Sudujka 9 kl.
|
J. Steckiewicz
|
Wycieczka do Polski (Białystok)
|
37.
|
Rejonowe sztafety czworoboju dziewcząt i chłopców
|
Drużyna dziewcząt
Drużyna chłopców
|
M. Pszczołowski
|
II miejsce
I miejsce
|