Nr.
|
Nazwa
|
Uczestnicy
|
Kierownik
|
Miejsce, nagrody
|
1.
|
Strefowy konkurs recytatorski "Kresy - 2013“. |
P. Daniszewska, 4 kl.
E. Piecziulis, 5 kl.
A. Stankiawiczius, 7 kl.
A. Lipniewicz, 7 kl.
W. Borkowski, 8 kl.
M. Grigonis, 10 kl.
|
R. Romejko
T. Młyńska
K. Stankiawiczienie
|
|
2. |
Rejonowy konkurs recytatorski "Kresy - 2013“. |
P. Daniszewska, 4 kl.
A. Stankiawiczius, 7 kl.
A. Lipniewicz, 7 kl.
W. Borkowski, 8 kl.
M. Grigonis, 10 kl. |
R. Romeiko
K. Stankiawiczienie |
Udział |
3. |
Dyktando z języka polskiego "Mistrz ortografii", organizowane przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna". |
M. Michalkiewicz |
K. Stankiawiczienie |
Udział |
4. |
Krajowy konkurs technologii informatycznych ,,Bóbr“. |
30 uczni 5-10 kl. |
L. Lipiejko |
Podziękowania za udział |
5. |
Konkurs plastyczny ,,My przeciwko narkotykom" organizowany przez Komisariat Policji rej. Wileńskiego Komędy Głównej Policji Okręgu Wileńskiego |
E. Gowkielewicz, 6 kl.
J. Pawiłowicz, 6 kl.
J. Zapolskaitie, 6 kl.
A. Wincełowicz, 6 kl.
|
J. Darasewicz |
I miejsce
Udział
|
6. |
,,Święto poezji religijnej" organizowany przez Wileńską Szk. Śr. im. Sz. Konarskiego. |
P. Zdanowicz, 2 kl.
A. Stankiawiczius, 7 kl.
W. Borkowski, 8 kl. |
s. E. Tichutina |
Udział |
7. |
Konkurs dla uczni klasy 10 "Geriausias iš lietuvių kalbos", organizowany przez Stowarzyszenie "Macierz Szkolna". |
J. Ragucka, 10 kl. |
W. Burzdżiuwienie |
Udział |
8. |
Międzynarodowy konkurs uczniów, nauczycieli i specjalistów zdrowia ,,Najzdrowsi". |
R. Kardis, 8 kl.
J. Gerulska, 8 kl.
W. Borkowski, 8 kl.
P. A. Sinkiewicz, 7 kl.
M. Michalkiewicz, 7kl. |
K. Sinkiewicz
A. Nowogrodzka
R. Mozarska |
II miejsce
Udział
|
9. |
Rejonowe zawody gry w szachy. |
P. A. Sinkiewicz, 7 kl.
A. Lipniewicz, 7 kl.
K. Butkiewicz, 8 kl. |
Z. Sinkiewicz |
Udział |
10. |
Rejonowe zawody z siatkówki. |
Drużyna chłopców
Drużuna dziewcząt
|
Z. Sinkiewicz |
I miejsce
I miejsce
|
11. |
Konkurs plastyczny ,,Nasze zimy oszronione". |
ucz. 4 kl. |
R. Romejko |
|
12. |
Rejonowe zawody tenisa wśród szkół podstawowych. |
A. Lipniewicz, 8 kl.
J. Gerulska, 8 kl
J. Truszyńska, 8 kl.
R. Kardis, 8 kl.
K. Butkiewicz, 8 kl.
I. Kudriaszow, 9 kl.
|
Z. Sinkiewicz |
II miejsce
III miejsce
|
13. |
Rejonowa olimpiada z języka angielskiego. |
M. Michalkiewicz, 10 kl. |
J. Dainowska |
Udział |
14. |
Rejonowe zawody gry w warcaby.
|
P. A. Sinkiewicz, 7 kl.
A. Lipniewicz, 8 kl.
R. Kardis, 8 kl.
|
Z. Sinkiewicz |
I miejsce |
15. |
Rejonowy konkurs recytatorski z języka litewskiego. |
W. Borkowski |
W. Burzdżiuwienie |
II miejsce |
16. |
Rejonowa olimpiada z matematyki. |
A. Michalkiewicz, 10 kl. |
B. Judżentitie |
Udział |
17. |
Rejonowa olimpiada z historii. |
A. Michalkiewicz, 10 kl. |
L. Łapszewicz |
Udział |
18. |
Rejonowy konkurs recytatorski i plastyczny, poświęcony Janowi Pawłowi II. |
E. Gowkielewicz, 6 kl.
(plasyka)
M. Grigonis, 10 kl.
(poezja) |
J. Darasewicz
K. Stankiawiczienie |
Udział
Udział
|
19. |
Mała olimpiada z matematyki 2014. Dla klas 5-8. |
P. A. Sinkiewicz, 7 kl.
A. Autuch, 5 kl.
L. Dzisewicz, 6 kl.
R. Kardis, 8 kl. |
B. Judżentitie |
W strefie III miejsce
Udział
|
20. |
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 3-4 ,,Silni, zwinni, odważni".
|
uczniowie 3-4 kl. |
Z. Sinkiewicz
R. Romejko
R. Tomaszewicz |
I miejsce |
21. |
Rejonowa olimpiada z geografii. |
W. Borkowski, 8 kl. |
I. Jancziauskienie |
II miejsce |
22. |
Rejonowa olimpiada z technologii. |
A. Olechnowicz, 10 kl. |
J. Darasewicz |
Udział
|
23. |
Rejonowa olimpiada z plastyki. |
M. Michalkiewicz, 10 kl. |
J. Darasewicz |
Udział
|
24. |
Rejonowe zawody koszykarskie 3X3 wśród dziewcząt. |
J. Truszyńska, 8 kl.
A. Lipniewicz, 8 kl.
J. Gierulska, 8 kl.
M. Grigonis, 10 kl.
M. Michalkiewicz, 10 kl. |
Z. Sinkiewicz
|
II miejsce |
25. |
Rejonowe zawody koszykarskie 3X3 wśród chłopców. |
A. Stankiawiczius, 7 kl.
K. Butkiewicz, 8 kl.
R. Kardis, 8 kl.
I. Kudriaszow, 9 kl.
A. Olechnowicz, 10 kl. |
Z. Sinkiewicz |
II miejsce |
26. |
Strefowy konkurs klas początkowych ,,Święto poezji".
|
P. Zdanowicz, 2 kl.
P. Daniszewska, 4 kl. |
A. Miluszkiewicz
R. Romejko |
I miejsce
I miejsce |
27. |
Rejonowy konkurs klas początkowych ,,Święto poezji".
|
P. Zdanowicz, 2 kl.
P. Daniszewska, 4 kl. |
A. Miluszkiewicz
R. Romejko |
Udział
|
28. |
Rejonowe zawody koszykarskie 5X5 wśród dziewcząt. |
J. Truszyńska, 8 kl.
A. Lipniewicz, 8 kl.
J. Gierulska, 8 kl.
M. Grigonis, 10 kl.
M. Michalkiewicz, 10 kl.
B. Stuckutie |
Z. Sinkiewicz
|
I miejsce |
29. |
Strefowy konkurs z języka polskiego ,,Piszę bez błędów" 5-8 kl., mini olimpiada 9-10 kl. |
S. Mozarska, 5 kl.
A. Jodkaitie, 6 kl.
A. Lipniewicz, 7 kl.
M. Michalkiewicz, 7 kl.
R. Kardis, 8 kl.
A. Lipniewicz, 8 kl.
M. Michalkiewicz, 10 kl. |
T. Młyńska
K. Stankiawiczienie |
Udział
I miejsce
I miejsce
I miejsce
I miejsce
I miejsce
I miejsce
|
30. |
Rejonowy konkurs z języka polskiego ,,Piszę bez błędów" 5-8 kl., mini olimpiada 9-10 kl. |
A. Jodkaitie, 6 kl.
A. Lipniewicz, 7 kl.
M. Michalkiewicz, 7 kl.
R. Kardis, 8 kl.
A. Lipniewicz, 8 kl.
M. Michalkiewicz, 10 kl. |
K. Stankiawiczienie |
Udział
|
31. |
Festiwal teatrów szkolnych ,,Wilno 2014". |
Uczestnicy kółka teatralnego.
B. Stankiewicz
|
R. Romejko |
Udział
Najlepszy narator |
32. |
Rejonowe zawody koszykarskie 5X5 wśród chłopców. |
A. Stankiawiczius, 7 kl.
K. Butkiewicz, 8 kl.
R. Kardis, 8 kl.
I. Kudriaszow, 9 kl.
A. Olechnowicz, 10 kl. |
Z. Sinkiewicz |
II miejsce |
33. |
Rejonowa olimpiada z języka litewskiego szkołom mniejszości narodowych. |
M. Michalkiewicz, 10 kl. |
V. Burzdżiuwienie |
Udział |
34. |
Konkurs z historii organizowany przez ,,Macierz szkolną" ,,Co wiesz o Litwie?". |
J. Lipniewicz, 9 kl. |
L. Łapszewicz |
Udział |
35. |
Republikański konkurs z geografii,,Poznaj Włochy". |
5 ucz. 6-8 kl. |
I. Jancziauskienie |
Udział |
36. |
Republikański konkurs z języka angielskiego ..Olimpis". |
21 ucz. 6-8 kl. |
J. Dajnowska |
Udział |
37. |
Rejonowe zawody sportowe uczniom klas 5-6 ,,Silni, zwinni, odważni". |
ucz. 5-6 kl.
|
Z. Sinkiewicz |
I miejsce |
38. |
Rejonowe zawody gry w warcaby 1-4 kl. |
B. Biwiejnis, 3 kl.
E. Lipniewicz, 4 kl.
|
R. Tomaszewicz |
III miejsce |
39. |
Strefowe zawody ,,Semafor". |
K. Tankiewicz, 1 kl.
P. Radewicz, 2 kl.
W. Jodko, 3 kl.
I. Jusel, 4 kl.
|
A. Miluszkiewicz |
II miejsce |
40. |
Rejonowe zawody w biegu na przełaj. |
J. Gierulska, 8 kl.
K. Butkiewicz, 8 kl.
R. Kardis, 8 kl.
M. Michalkiewicz, 10 kl. |
Z. Sinkiewicz |
Udział |
41. |
Strefowy konkurs z języka angielskiego dla klas 4. |
P. Daniszewska, 4 kl.
E. Lipniewicz, 4 kl.
B. Stankiewicz, 4 kl.
E. Pietkiewicz, 4 kl.
R. Subotowicz, 4 kl.
I. Jusel, 4 kl.
|
J. Dajnowska |
Udział |
42. |
Rejonowe zawody gry w kwadrat dla klas 3-4. |
P. Daniszewska, 4 kl.
E. Lipniewicz, 4 kl.
B. Stankiewicz, 4 kl.
E. Pietkiewicz, 4 kl.
R. Subotowicz, 4 kl.
I. Jusel, 4 kl.
D. Maksimowicz, 4 kl.
M. Gierulski, 4 kl. |
R. Romejko |
II miejsce |
43. |
Mini olimpiada z języka polskiego dla klas 8. |
A. Lipniewicz, 8 kl.
R. Kardis, 8 kl. |
K. Stankiawiczienie |
Udział |
44. |
Rejonowe zawody gry w kwadrat dla klas 5-6 wśród dziewcząt. |
S. Mozarska, 5 kl.
A. Szczerbo, 5 kl.
A. Jodkaitie, 6 kl.
A. Wincełowicz, 6 kl.
W. Sudujka, 6 kl.
A. lipniewicz, 7 kl.
|
Z. Sinkiewicz |
II miejsce |
45. |
Rejonowe zawody gry w kwadrat dla klas 5-6 wśród chłopców. |
D. Jacznik, 5 kl.
B. Jasinski, 5 kl.
E. Piecziulis, 5 kl.
A. Katkowskij, 6 kl.
G. Baniukiewicz, 6 kl.
T. Baksznski, 6 kl.
Ł. Dzisewicz, 6 kl.
|
Z. Sinkiewicz |
I miejsce |
46. |
Rejonowe zawody czworoboju wśród dziewcząt. |
A. Lipniewicz, 7 kl.
J. Gierulska, 8 kl.
A. Lipniewicz, 8 kl. |
Z. Sinkiewicz |
I miejsce |
47. |
Rejonowe zawody czworoboju wśród chłopców. |
A. Stankiawiczius, 7 kl.
R. Kardis, 8 kl.
K. Butkiewicz, 8 kl.
|
Z. Sinkiewicz |
II miejsce |
48. |
Rejonowy festiwal tańca. |
ucz. klas 2-4 |
A. Miluszkiewicz |
Udział |
49. |
Rejonowy konkurs dla klas początkowych ,,Piszę bez błędów". |
I. Jusel |
R. Romejko |
III miejsce |